Dolap Ürün İadesi

Hocam dolap iadeyi sağlayacaktır fakat siz peşini bırakmayın, böylelerinin cezasını vermediğiniz sürece barınmaya devam edip başkalarını da dolandırırlar.
Umarım iade sağlarlar. Tek kafama takılan şey mailime bakacaklar mı? Umarım bakarlar çünkü kanıtlar orada. Dolap ürün iadesi kısmında foto ekletiyor sadece. Video koydursa kanıtları oraya atardım..

Umarım iade sağlarlar. Tek kafama takılan şey mailime bakacaklar mı? Umarım bakarlar çünkü kanıtlar orada. Dolap ürün iadesi kısmında fotoğraf ekletiyor sadece. Video koydursa kanıtları oraya atardım.

Yetersiz geldiğinde sizden bir şekilde daha fazla kanıt sunmanızı isteyeceklerdir, sorun olmaz.

Yetersiz geldiğinde sizden bir şekilde daha fazla kanıt sunmanızı isteyeceklerdir, sorun olmaz.
Siz daha önce böyle bir iade gerçekleştirdiniz mi dolap üzerinden? Sorarlarsa harika olur cidden.

Bu arada videoda gözümden kaçan bir şey olmuş. Ürünün paketini açarken beni bekleyen kedim :D
1635419003583.png

Daha önce yapmadım fakat iade talebiniz Dolap'a ulaştığında inceleyecekler ve genel olarak satıcıyı pek koruyan bir sistemleri olduğu söylenemez. Dolap'ta birçok kişi ürün alırken değil satarken dolandırılıyor, siz kanıtları attığınız takdirde zaten büyük ihtimalle onaylanacaktır.

Daha önce yapmadım fakat iade talebiniz Dolap'a ulaştığında inceleyecekler ve genel olarak satıcıyı pek koruyan bir sistemleri olduğu söylenemez. Dolap'ta birçok kişi ürün alırken değil satarken dolandırılıyor, siz kanıtları attığınız takdirde zaten büyük ihtimalle onaylanacaktır.
Doğru haklısınız. Maili görseler yeter aslında. Umarım görürler. Çok teşekkür ederim..
1635423511599.png

İlettiğim mail iade sürecime dahil edildi!!! Çok mutluyum..
@LAglace

Son düzenleme:

Geri
Yukarı