Dolar ₺18.08

Ben çoğu yerden dolar ile ücret aldığım için benim işime gelirdi, ama orantılı olarak fiyatlarda artınca benim için pek fark etmiyor. Ne diyeyim, en büyük hayalı yurt dışına gitmek isteyen gençlerle dolu (biri de ben.) Bir ülkede yaşıyoruz.

Ben çoğu yerden dolar ile ücret aldığım için benim işime gelirdi, ama orantılı olarak fiyatlarda artınca benim için pek fark etmiyor. Ne diyeyim, en büyük hayalı yurt dışına gitmek isteyen gençlerle dolu (biri de ben.) Bir ülkede yaşıyoruz.
E gitmeeeyyycaaaaaan :D evden çıkmadan içecaaagaaan :D

Biri demişti ki benim ülkemden ayrılıp yurt dışına gitmek istiyor ise bir genç bu benim suçumdur ben utanmalıyım. Neden gitmek istedi biz neyi eksik yaptık deyip. Bende gitmek istiyorum lakin vatanımdan kopmak veya insanların böyle düşünmesi yukarıdaki düşünceyi bana sürekli hatırlatıyor.

Haziran'a kadar beklememeliyiz. Beklersek iş işten geçmiş olacak. Acilen sokağa inip erken seçim protestosu yapmaya başlamalıyız. Kabile devleti değilsek yapmalıyız bunu.

Geri
Yukarı