Dolar 2.70 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşecek diyenler vardı ben bundan yaklaşık 1 aya yakın önce konu açmıştım toplayacaklar toplasın demiştim şimdi oturup kara kara düşünüyorlardır. Aynen öyle oldu şimdi parçalardan kısılmak zorunda kalınıyor.

Ben mart ayının sonuna doğru topladım 1920 tl ye şimdi aynı sistem 2300 tl ye anca toplanır mart'ın sonunda dolar 2,4575 aynen bu değerde aldım şimdi 2,70 olmuş inşallah düşer sistem alacaklarda en ufak fırsatı değerlendirsinler

Seşçimler yaklaşınca en az 2.50 ye kadar gerilecektir. Şu anda sistem toplanmaz acayip pahalı olur. Zaten vatan çok garip bir site dolar 2,70690206 Türk Lirası iken adamlar 2.72 den hesaplıyor. Dolar düşünce atıyorum 2.58'e kadar düştüğünde adamlar yine 2.60'tan hesaplıyorlar bu kadar kazık site görmedim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seşçimler yaklaşınca en az 2.50 ye kadar gerilecektir. Şu anda sistem toplanmaz acayip pahalı olur. Zaten vatan çok garip bir site dolar 2,70690206 Türk Lirası iken adamlar 2.72 den hesaplıyor. Dolar düşünce atıyorum 2.58 e kadar düştüğünde adamlar yine 2.60 tan hesaplıyorlar bu kadar kazık site görmedim ben.

Bu ay sonunda nasıl olur acaba bilgisayar toplayacağım da ?
Tahminleriniz neler ben şahsen düşmesini beklemeyi mantıklı bulmuyorum.
Ne zaman düşmesini beklesek dolar abimiz bir rekorun daha kapısını açıyor..

Bu ay sonunda nasıl olur acaba bilgisayar toplayacağım da ?
Tahminleriniz neler ben şahsen düşmesini beklemeyi mantıklı bulmuyorum.
Ne zaman düşmesini beklesek dolar abimiz bir rekorun daha kapısını açıyor..
Bu ay sonuna kadar bence 2.65' e düşer. Düşmezse bile bir indirim yapılır. Ekran kartı olsun işlemci olsun hatırlarsanız bir ara gtx 980 1899 tl ye kadar indirim yapılmıştı ama şimdi 2.200 tl ye satılıyor. Bence beklenmeli mayıs ayına kadar.

Dolar yazda da düşmeyecek, artacağını söylüyorlar ve yazda kriz olacak diye konuşuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı