Dolar 4.28 TL Oldu

Dolar düşecek falan denildi ama maalesef 4.28 TL'ye kadar çıktı. Çoğu kişinin bilgisayar toplama hayali suya düştü sanırım...

Dolar.png

4.50 TL olduğunda artık "Benzer Konular" kısmında benim konum da yer alır. :D

be1.png

Dolar 1.7 TL olmuş beyler. :D

22794141_1786347311656607_7049160352105234432_n.jpg

Son düzenleme:
Bir ülkenin, sadece ekonomisinin kararlılığına bakmamız o ülke hakkında aslında bir çok bilgi edinmemiz anlamına geliyor.

Siz asıl şenliği Halkbank / Zarrab davası açıklandıktan sonra görün.. Seçimlerden sonra iyimser tahmin olarak 5 lira diyorum ben..

Siz asıl şenliği Halkbank / Zarrab davası açıklandıktan sonra görün.. Seçimlerden sonra iyimser tahmin olarak 5 lira diyorum ben..
Kur o kadar olursa benim bilgisayar toplama hayalleri de suya düşüyor. 8500 TL bütçe belirlemiştim.
Hükümetin tahmini açıklamaları : Bizi dolar kuru üzerinden yıldıramazlar, bu kurlar ülkenin gerçek ekonomisini göstermiyor, 15 Temmuz'da yapamadıklarını şimdi dolar üzerinden yapmaya çalışıyorlar, endişelenmenize gerek yok ekonomimiz gayet iyi, çatlasalarda patlasalarda bu ülkeyi bölemeyecekler, bizi yıldıramayacaklar gibi gibi pek çok şeyi duymaya hazır olun.

Kur o kadar olursa benim bilgisayar toplama hayalleri de suya düşüyor. 8500 TL bütçe belirlemiştim.
Hükümetin tahmini açıklamaları : Bizi dolar kuru üzerinden yıldıramazlar, bu kurlar ülkenin gerçek ekonomisini göstermiyor, 15 Temmuz'da yapamadıklarını şimdi dolar üzerinden yapmaya çalışıyorlar, endişelenmenize gerek yok ekonomimiz gayet iyi, çatlasalarda patlasalarda bu ülkeyi bölemeyecekler, bizi yıldıramayacaklar gibi gibi pek çok şeyi duymaya hazır olun.

Al bir misi gibi bir PS4 PRO Bundle üstüne de 4K sağlam bir HDR televizyon bak keyfine. Hazır GOW 4'de çıkmışken tadından yenmez. Ah bir de PUBG de gelse şu platforma mükemmel. :LOL:

Geri
Yukarı