Dolar 8 TL'yi aştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Algı yapmayalım arkadaşlar dolar 8 değil 8.07TL. Ben kabul etmiyorum bizim gözümüzde dolar 2.5TL. Sonuçta 1TL halen 1TL.

Yılı 9 ile kapatır mı sizce? Altın yerine dolar yatırımı şu an daha iyi gibi.

Eki Görüntüle 711981

Dolar artıcak gibi görünüyor ama aklı olan dolar almaz çünkü şu anda en yüksek fiyat derecesinde bulunuyor.
Fazla bir artış olmayabilir %100 bir artış olacak demek yanlış olur.
Bu doları bozdururken de aldığınız fiyatın daha altına bozduracaksınız %95 risk girilmez.

resim_2020-10-26_115452.png

Bu bir rekor.

Bir konu daha Almanya'da öğrencilerin aleyhine bir karar mı kanun mu ne alınmıştı tam hatırlamıyorum o bölgedeki tüm öğrenciler toplanıp belediye binasının önünde protesto yapıyor ve o kanun kaldırılıyor. Bunları bizim de yapmamız lazım.
Mevcut hükümete karşı en ufak ayaklanmada hapislerde çürürsün. Adı adalet olan partinin adalet ile zerre alakası olmaması ne kadar ironik değil mi?

1603702675022.png

Trump olmuş kur vay canına :D.

Üretici 100₺'na mal üretiyor. Bunu kredi ile ürettiği için 8₺ krediye ödüyor. Toplam 110₺ fiyata satıyor.

Artık üretici bu ürünü 102₺ üretiyor. Kredi için daha fazla para ödeyecek. ₺ değersizleştiği için 3₺ yerine 6₺ kar etmeyecek isteyecek.

Ardından TÜFE-ÜFE patlayacak. Gübreden tutun bakır kabloya kadar ürünleri fiyatı artacak. Maaşlar zamlanmayacak ve enflasyon daha sert yükselecek.

Bu kışın olacakları, gazetemin 3. sayfasındadır !

10 olsun, daha kolay çarparız.
Aslında vergiler eklenince 11'i bile geçiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı