Dolar bizi bitirdi

Bu videoyu size iade ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O mesajı genç bir beyine yazdım. Üslup sert olsa bile, doğru bildiğimi yazdım. Umarım zamanını verimli kullanmak üzerine düşünür. Üniversitede kendisini geliştirir. Bırakınız, muhatabı tepki göstersin, eğer isterse.
Size gelecek olursak. Kendimi yormak istemem. Örümceklerin ağ ördüğü beyinleri nerede olsa tanırım. Can sıkıntınızı başkası ile geçirin.

O mesajı genç bir beyine yazdım. Üslup sert olsa bile, doğru bildiğimi yazdım. Umarım zamanını verimli kullanmak üzerine düşünür. Üniversitede kendisini geliştirir. Bırakınız, muhatabı tepki göstersin, eğer isterse.
Size gelecek olursak. Kendimi yormak istemem. Örümceklerin ağ ördüğü beyinleri nerede olsa tanırım. Can sıkıntınızı başkası ile geçirin.
Uzun bir üniversite sınavı hazırlığından sonra bol stresli sınava girmiş ve çıkmış bir arkadaş var önümüzde. Kendisi yıllardır çok çalışıp zamanını derslerine ayırıyor, bunun ödülü olarak da biraz dinlenme ve kendisini mutlu hissetirmek istiyor. Siz kalkmış diyorsunuz yok iste dinlenmeyin ülkeye katkınız olsun, ülkeyi geliştirin. İyi de ne alaka ? Adam zaten yeterince çalışmış ve yorulmuş simdi dinlenmek istiyor. Kendisi daha gencecik birisi, siz ne yaptini bu zamana kadar ? Yaptıysanız ülke bu halde olduğuna göre beceriksizsiniz. İnsanları rahat bırakın, konu sahibi dinlenmeyi en iyi hakkeden birisidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı