Servisçi bizi azarladı

Magnezyum

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah şoför bizi indirmeden önce bayağı konuştu işte temizlerken falan çekirdek kabukları bulmuşlar yerde onları anlatıyor. Sonra arkadaşımla bizi gösterdi özellikle size söylüyorum diye dedim biz bir şey yapmadık dinlemiyor adam. 1 hafta önce falan çekirdek yenmişti samimi söylüyorum arkadaşımla ben dışında herkes avuç avuç çekirdek yiyip attı yere (2-3 güzel insan var onlar atmadı tabii)bugün gelmiş bizi azarlıyor adam. Ne varsa bizden biliyor çok küfür ediyoruz diye bizi arabadan indirecekti bir ara (böyle bir hakkı var mı?). Sabah sabah papaz olduk herifle arka tarafdaki koltukların servis sephasında maske, çubuk kraker vb vardı onları da attık fark etmesin diye. Meclis bombalansa bizden bilecek şizofren. Aileme dedim alın beni servisten çok uzak yürüyemezsin dediler. Bu 3. şoför eskiden servisi bir yarım saat eğlenip gülebileceğimiz bir yer olarak görüyorduk şimdi bu adam geldi huzur yok ara tatilden sonra değişir yine umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sabah şoför bizi indirmeden önce bayağı konuştu işte temizlerken falan çekirdek kabukları bulmuşlar yerde onları anlatıyor. Sonra arkadaşımla bizi gösterdi özellikle size söylüyorum diye dedim biz bir şey yapmadık dinlemiyor adam. 1 hafta önce falan çekirdek yenmişti samimi söylüyorum arkadaşımla ben dışında herkes avuç avuç çekirdek yiyip attı yere (2-3 güzel insan var onlar atmadı tabii)bugün gelmiş bizi azarlıyor adam. Ne varsa bizden biliyor çok küfür ediyoruz diye bizi arabadan indirecekti bir ara (böyle bir hakkı var mı?). Sabah sabah papaz olduk herifle arka tarafdaki koltukların servis sephasında maske, çubuk kraker vb vardı onları da attık fark etmesin diye. Meclis bombalansa bizden bilecek şizofren. Aileme dedim alın beni servisten çok uzak yürüyemezsin dediler. Bu 3. şoför eskiden servisi bir yarım saat eğlenip gülebileceğimiz bir yer olarak görüyorduk şimdi bu adam geldi huzur yok ara tatilden sonra değişir yine umarım.

Sen ona para veriyorsun bir cacık olmaz.

Dediğiniz gibi siz hiç bi şey yapmadıkça size yüklenmeye devam ederse gidin ilgili bir müdür yardımcınız ya da müdürünüze. Anlatın durumu ardından o servis şirketi aranır görüşülür servis planlamasından sorumlu kim ise. Siz toplum huzurunu bozmayıp servis kurallarına uyarsanız hiç bir şey olmaz merak etmeyin. Kısacası siz iyi oldukça hiç bir şey olmaz.

Hayatım boyunca ilk defa okul servisinde çekirdek çitleyeni duyuyorum, hani orta okul ve lise döneminde bizde bazen serviste bir şeyler yemek zorunda kalırdık kahvaltı vs. yapmadığımız zaman ama orası teyzelerin gün yeri değil ya, küfür etmek konusunda zaten toplum içinde yeterince yanlış bir durum savunulacak bir tarafı yok, fakat üstüne rahatsız olan varsa servis şoförünüz buna dahil önce uyarır sonra isterse sizi evinize bırakıp paranızı geri verip hizmet vermeyeceğini söyler o adam size katlanmak zorunda değil. Yani işin kısası kendinize çekidüzen verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı