Servisçi bizi azarladı

Sen ona para veriyorsun bir cacık olmaz.
Şoförün görevi seni ulaşacağın yere götürmektir sana kölelik yapmak değil. Arkadaş kendisi söylemiş zaten çok küfür ediyoruz diye, arka tarafların koltuklarında da artık bırakmışlar. Senin gibi parasını veriyorsam köpeğimdir tarzında düşünen insanlar yüzünden garsonlar, temizlik görevlileri neler çekiyor bir bilsen.

Klasik bir Z kuşağı kendime saygım yok hareketleri.

Adam dışında konudaki herkes suçlu. Kamu hizmeti için kullanılan bir araçta da küfür edemezsin. Okula bisikletinle git, bisikletinde istediğin kadar küfür et.

Biz atmadık zaten yazdım onu söylersem darılacaklar falan insanlarla ilişkilerimi iyi tutmaya çalışıyorum.
Başka konularda neyse de burada hem sen suçlu çıkıyorsun, hemde koltukta artık bırakmak şoföre karşı büyük bir saygısızlık. Adam size kızarken o kişiler biz attık demiyorsa sen neden onları koruyorsun ki? Söyle kim yaptıysa.

Şoför de bir insan. Onunla da ilişkini iyi tutmaya ne dersin? Kim olduğunu söyle yalnızken.

Şoförün görevi seni ulaşacağın yere götürmektir sana kölelik yapmak değil. Arkadaş kendisi söylemiş zaten çok küfür ediyoruz diye, arka tarafların koltuklarında da artık bırakmışlar. Senin gibi parasını veriyorsam köpeğimdir tarzında düşünen insanlar yüzünden garsonlar, temizlik görevlileri neler çekiyor bir bilsen.

Ben biraz dar konuşmuşum bunun için özür dilerim.

Elbetki küfür etmeleri çekirdek yiyip yere atmaları (yapıyorlarsa) kötü bir şey.

Ama dövme, servisten atma gibi şeyler olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı