Arkadaşın bizi engellemesi

Menemen22

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaş vardı. İlkokulda da aynı sınıftaydık. Geçen yıl bizim orada staja geliyordu, muhabbet filan ediyorduk. Güzel zaman geçirdik hatta bir ara yakın arkadaşlarımdan oldu. Sonra pek görüşemedik. Adama bir yanlışımda olmadı bu zamana kadar Instagram'ya post attı "aslan kardeşim" diye yorum attım, baktım silmiş sonra belki yanlışlıkla silmişse diye tekrar yazdım baktım sonra beni engellemiş Instagram'dan. Canımı çok sıktı bu yaptığı. Sizce neden böyle bir şey yapmış olabilir?

Hocam neden istemesin ki? Zamanında oturup çok muhabbet ettiğim bir dostumdu ve hiç kötü bir olay olmadı kavga gibi

Her şey olabilir kötü bir alışkanlığınızı görmüştür birisi bir şey söylemiştir senin hakkında bunu biz bilemeyiz eğer siz bir şey olmadığına eminseniz kendinizi hiç yormayın böyle arkadaşlarınız varsa

Her şey olabilir kötü bir alışkanlığınızı görmüştür birisi bir şey söylemiştir senin hakkında bunu biz bilemeyiz eğer siz bir şey olmadığına eminseniz kendinizi hiç yormayın böyle arkadaşlarınız varsa.

Hocam bir şey olmadığına eminim kaldı ki kötü bir alışkanlığım da yok.

Ben de geçende Twitter'da ilkokul arkadaşımın yorumunu gördüm ama yazmadım. Benim gibi biri ise, bazı şeyler geçmişte yaşandı, geçmişte kalsın deriz. Yaşadıklarımız iyi yada kötü olsun fark etmiyor.
Knk öyle de ama yakın zamanda da baya bir muhabbet edip takılmıştık ondan ötürü şaşırdım baya. Hani kötü bişey olsa neyse de.

Hocam bir şey olmadığına eminim kaldı ki kötü bir alışkanlığım da yok.
Hocam açıkçası ben böyle bir şey yaşasam eğer gerçekten çok yakın arkadaşım falan degilse hiç tınlamam eğer gerçekten çok yakın olduğunu düşünüyorsanız gidin sorun niye konusmuyorsun diye eğer adamakıllı bir açıklaması varsa devam ederseniz yoksa bir daha da muhatap olmazsınız

Yeni konular

Geri
Yukarı