Dolar Kanatlandı Uçuyor!

OlkyNs

Decapat
Makaleler
73
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
388289

Birkaç gün önce 5.76 olan Dolar'ın şimdiki hali böyle arkadaşlar. Kendine bilgisayar veya akıllı telefon almak isteyenler bir bardak soğuk su içebilirler. Dolar'a zamanında yatırım yapanlar da şimdi halay çekiyor. Bakalım ne zaman bir düzene girecek bu durum.

Islemci ve anakartta zarardayiz. Diğerlerini kurtardık. 🙃 Turkiye'nin iç ve dış sorunlarını alt alta siraladiginda makul bir kur gibi duruyor. Asıl yarınlarda kork. Tek bir hatamizda o kur patlayacak. Direnc diye bir sey kalmadi cunku.

Birileri "güçlü bir Türkiye, artık eski Türkiye yok" diye eline aldığında 1.30'lardaydı. Gerçekten güçlendik. Güçlendik geldi mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahh ahh, Gezi olayları olduğu zaman dolar 1.80'di cancağızlarım, darbe, ekonomik savaşlar, 17-25 aralık operasyonları derken bu noktayı gördük, mesela gezi olaylarında ülkemiz en az 15 yıl geriye gitti diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Imamoglu'nu secerseniz olacagi budur.

Siyasi espri yapmak zorundaydim.
Siyasi espri yapmak zorundaydim. :)
Ne oldu imamoğlu fabrikaları kapatıp yerli sermayenin önüne taş mı koydu ? Saman mı ithal etti ? Yerli tohuma teşvik etmek yerine israilden tohum mu aldı imamoğlu ? Kimse seçildi veya seçilmedi diye dolar inip çıkmaz güzel kardeşim. Emin ol birisi seçildi diye dolar artacaksa o kişi İmamoğlu değil. Siz seçildiniz bak dolar 7 liraları gördü. O zamana kadar 1.30 kuruştu. Demekki sorun sizde değişim şart 👍 Şakası bile olmaz sonra ciddiye alıp gelip kafa beyin ütülüyorlar duyarlı olalım.

Geri
Yukarı