Dolar Nereye Gidiyor?

Bence IMF gelirse önce bir devalüasyon olacak. Birden fırlayacak sonra zamanla 4-4.5 TL'ye inecektir. IMF gelmezse yavaş yavaş 7 TL'ye yükselir ve orda kalır. Parça alacaksanız paranızı dolara çevirin kafanız rahat olsun. Yatırım için soruyorsanız. Technopat.net'ten yatırım tavsiyesi alınmaz. Bu işin yatırım uzmanlarına danışın.

Her zaman olduğu gibi artıyor, insanlar bu durumun nesini anlamıyorum gerçekten çok komik satma üzerine kurulu bir ekonomiyi sağlı sollu tokatlıyorlar en ufak başla ülkelerde olan dalgalanmalar bizim piyasamızda etki yaratıyor böyle konularda siyaset konuşmak istemiyorum ancak her şey siyasette bitiyor ve hakeden insanları en alt makamdan en üst makama kadar getirmezsek bu devran böyle devam edecek hatta söyleyeyim yeni dolar konusu açacak olan arkadaşlara bu sistem devam ettiği sürece evet dolar artmaya devam edecek, evet dolar alabilirsiniz yatırım yapabilirsiniz hiç bir zaman da büyük çaplı düşüş olmayacak.

376191

Her şeyi açıklıyor.

Yahu dur daha yeni Dolar aldık. Şöyle bir 7-8 olsun hem turnayı gözünden vuracağım, hem de Dolar bozdurup bedavaya saç/sakal tıraşı olacağım (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim dolarla işim olmaz, şu ana kadar dolarla alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum. Bana ne gâvur parasından.
Ha dolarla alışveriş yapmışsın ha gavurun ürettiği malı almışsın ne farkı var? Mesajı yazdığın telefon bile dolar üzerinden geliyor ülkeye. Yani ha paranı dolara çevirip telefon almışsın ha senin yerine başkası doları TL'ye çevirip sana satmış.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı