Dolar konularının bayması

Bunun beğeni kasmakla falan alakası yok, kimsenin takmadığı bir teknoloji platformunda kimse beğeni almak için böyle bir şey yapmaz. İnsanların umutları gittikçe tükeniyor ve yaşama istekleri her geçen gün azalıyor. Ülkenin durumu onları büyük bir umutsuzluğa itiyor ve umutları tükenirken sadece dertlerini paylaşacak birilerini arıyorlar. Ben de bunu anlayabiliyorum, etrafımdakilerin çok büyük bir çoğunluğu niye bu hayatta olduklarının farkında bile değil. Çok arkadaşı olmayan insanlar da içselleştirdikleri dertlerini zaman geçirdikleri mecralarda paylaşarak streslerini azaltmak istiyorlar hepsi bu. Bu kadar takmaya pek gerek yok.

Siz görüp ne yapıyorsunuz ben onu merak ediyorum.

Kendisi konuyu açsa amacı bu olurdu demek ki.
Bu konuların neden açıldığını her bilinçli canlı kolaylıkla anlayabilir. Anlamayanlar için buradaki amaç toplumsal farkındalığı arttırmaktır. Konuların ve şikayetlerin sıklığı olayların bir çıkmaza yaklaştığını anlatır. Yoksa açılan konuları şakadan ya da eeeee her gün görüyoruz gibi atıflarda bulunanlar anlamasa da olur. Zaten ülkenin bu gidişi az önce bahsettiğim 2 sınıf yüzünden böyle.

Bu konuların neden açıldığını her bilinçli canlı kolaylıkla anlayabilir. Anlamayanlar için buradaki amaç toplumsal farkındalığı arttırmaktır. Konuların ve şikayetlerin sıklığı olayların bir çıkmaza yaklaştığını anlatır. Yoksa açılan konuları şakadan ya da eeeee her gün görüyoruz gibi atıflarda bulunanlar anlamasa da olur. Zaten ülkenin bu gidişi az önce bahsettiğim 2 sınıf yüzünden böyle.
Nedenini anlamadım ki konuyu açtım lütfen nedenini söyleyin ki aydınlanalım.

Nedenini anlamadım ki konuyu açtım lütfen nedenini söyleyin ki aydınlanalım.
Zaten yaptığım 2 yorumda da tabiri caiz ise bir prokaryot canlıya anlatır gibi nedenlerini dile getirmişim. Anlamadığın yer neresi ise orayı söyle, sana spesifik olarak bir açıklama yazalım. Yine anlamaz isen hadi iyisin ekonomi 101 kitabın ile 6.sınıf Türk dili ve edebiyatı kitabın benden.

Zaten yaptığım 2 yorumda da tabiri caiz ise bir prokaryot canlıya anlatır gibi nedenlerini dile getirmişim. Anlamadığın yer neresi ise orayı söyle, sana spesifik olarak bir açıklama yazalım. Yine anlamaz isen hadi iyisin ekonomi 101 kitabın ile 6.sınıf Türk dili ve edebiyatı kitabın benden.
Anlamadığım yer bu konuların neden açıldığı ve neden sorduğum soruyu ''inatla'' anlamamanız.

Gerçekten Siz baydırdınız. Eğer baydıysa tıklamayın şu konulara girmeyin, yazmayın. Adamlar ne açarlarsa açsın, Buna biz değil yetkililer karar versin moderatörler sakıncalı bir durum olsa konuyu kabul etmezler çok bilmişlik yapmayın.
Anlamadığım yer bu konuların neden açıldığı ve neden sorduğum soruyu "inatla" anlamamanız.

Başlık ne demek istediğinizi gayet iyi açıklıyor, Lütfen çevirmeye çalışmayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten Siz baydırdınız. Eğer baydıysa tıklamayın şu konulara, Girmeyin, yazmayın. Adamlar ne açarlarsa açsın, Buna biz değil yetkililer karar versin Moderatörler Sakıncalı bir durum olsa konuyu kabul etmezler çok bilmişlik yapmayın.

Başlık ne demek istediğinizi gayet iyi açıklıyor, Lütfen çevirmeye çalışmayın...
"Dolar 8.31 TL Aman tanrım!" gibi konuları artık önüme çıktığı için sıkmaya başladı. Anlıyor musun? Technopat'a girerken her gün dolar konusu görüyorum. Umarım "tıklamayın ya olup bitsin." demezsin.

"Dolar 8.31 TL Aman tanrım!" Gibi konuları artık önüme çıktığı için sıkmaya başladı. Anlıyor musun? Technopat'a girerken her gün dolar konusu görüyorum.

Bunu kafaya takmayacaksın. Evet bende görüyorum sinir bozuyor, Eğer bunu kafaya takarsan Hasta olursun bırak ne açıyolarsa açsınlar. Sen de bunu anlıyor musun? Kafaya takmayın şöyle ufak şeyleri. Size bir zararı yok görmezden gelin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı