Dolar sert düştü!

3 gün önce 7000 TL paramı dolar yaptığım için düştü. Ben neye yatırım yapsam o şeyin değeri düşer. Düşürmemi istediğiniz bir şey var mı?
3 gün önce ile aynı seviyede.

Ekran Alıntısı.PNG

Müdahaleye rağmen böyleyse işimiz çok zor. Dikiş tutmuyor artık... :(
Piyasaya çeyrek, yarım, tam Dolar/Euro olarak sunulursa algı değişebilir. Çeyrek dolar x TL Harika olurdu... :D

Hocam bunu atıyorsun ama aynı şey diğer kesim için de geçerli. Bunu böyle betimlemen çok yanlış. Ozaman Atatürk'ün adını kullanıp kemik kitleden 20-25 oy topluyorlar. Adam 11 seçim kaybetmiş hala gitmeyeceğim diyor. Bence ayrıştırıcı şeyler paylaşmaya gerek yok. Bu algı sadece sağ tarafta varmış gibi gösterilmesini de anlamıyorum. Neden çifte standart var ?

Bir tarafın yanlışına yanlış deyip diğer tarafın yanlışına doğru dersem ya da dillendirmezsem olmaz. İster sev ister sevme.

Umarım yazdığım şeyi anlayabilirsiniz. Kimseyi savunduğum yok, fakat çifte standart olunca rahatsız oluyorum. Yanlış anlama senin şahsınla ilgili değil, direkt olarak sana söylemiyorum çoğu insan yapıyor. İnsanlar yeteri kadar ayrıştırıldı bu ülkede, bizi bu duruma sürükleyen şey de bu zaten. Daha fazla bunu yapmamamız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı