Dolar uçtu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Apple bilgisayar kullanmanız ve imzanızdaki toplayacağınız yazı sizin maddi durumunuzu gösteriyor. Gelin bir de hayatı benim gibi bir genç açısından görün tabii buna o ülkenizi koruyan cesaretiniz yetiyorsa. Bir ay asgari ücretle çalışın. 1 ay hayalinizdeki sistem için para biriktirmeye çalışın hadi bakalım.

Sen başka bir kişinin imzasını okudun herhalde. Ve benim MacBook kullandığımı nerede uydurdunuz? Sosyaldeki hatadır o.

İroniyse kusura bakma bu arada bu tür konularda fazla atlıyorum.
Arkadaş ironi yapmıyor hocam.
111.jpg

Sen başka bir kişinin imzasını okudun herhalde. Ve benim MacBook kullandığımı nerede uydurdunuz? Sosyaldeki hatadır o.
Hocam imzanızı hızlı değişmişsiniz :-D .

Neyse Euro'da 9.78 olmuş. 10TL olunca bir sıfır atacağız 😎.

Ya bakın dün de yazmıştım bunları. Evet yaşım küçük hem de çok. Ama şunu akıl edebiliyorum; bizim şimdiki zamanı değil de geleceği düşünmemiz gerektiğini ve ABD gibi büyük devletlerinde geleceği düşündüğünüde unutmayalım. Çünkü gelecekte ne yapacağız, eski halimize mi döneceğiz, Türkiye lider mi oacak diye geleceği düşünüyorlar siz ise dolar arttı bu ülke gelişmez tarzı laflar ediyorsunuz. Dediğim gibi gelecek önemli. Bir kısır döngü gibi düşünün a devleti lider 2 yıl sonra b devleti lider 3 yıl sonra C devleti ve sonra tekrardan a devleti.

Neyse Euro'da 9.78 olmuş. 10TL olunca bir sıfır atacağız 😎.

Efe aydal ekonomi bakanı olacak şak dolar 1 TL.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya bakın dün de yazmıştım bunları. Evet yaşım küçük hem de çok. Ama şunu akıl edebiliyorum; bizim şimdiki zamanı değil de geleceği düşünmemiz gerektiğini ve ABD gibi büyük devletlerinde geleceği düşündüğünüde unutmayalım. Çünkü gelecekte ne yapacağız, eski halimize mi döneceğiz, Türkiye lider mi oacak diye geleceği düşünüyorlar siz ise dolar arttı bu ülke gelişmez tarzı laflar ediyorsunuz. Dediğim gibi gelecek önemli. Bir kısır döngü gibi düşünün a devleti lider 2 yıl sonra b devleti lider 3 yıl sonra C devleti ve sonra tekrardan a devleti.

Dostum, ABD gibi devletler Türkiye'yi düşünmüyor bile. Türkiye kendi kendine dövüşüyor desem yeridir. Ülkenin dış ilişkilerini düşündüğünden çok iç refahını düşünmen gerekiyor. Ben de ülkemi seviyorum fakat kendimi de seviyorum kusura bakma ama sürünmeyi hakettiğimi düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı