Dolar ve euro artık neden konuşulmuyor?

Makaleler
44
Dolar ve euro artık neden konuşulmuyor? Bi' ara defalarca konu açıldı, haberler yapıldı. Dolar düşmeye başladı. Bu sefer de çok olmasa da pahalılık var diyorlar. Dolar 18 TL iken bu kadar yüksek zamlar yoktu. Nereye doğru gidiyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar ve euro artık neden konuşulmuyor? Bi' ara defalarca konu açıldı, haberler yapıldı. Dolar düşmeye başladı. Bu sefer de çok olmasa da pahalılık var diyorlar. Dolar 18 TL iken bu kadar yüksek zamlar yoktu. Nereye doğru gidiyoruz?

Bıktılar artık insanlar konuşmaktan çünkü konuşulunca bir şey olmuyor. Dediklerimizin onlar için değeri yok. Nereye gittiğimizi ben de bilmiyorum ama gelecek kaygısı sardı beni.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yönetim bu konuda başarılı demek ki doları 10 yükseltip 5 düşürüyorlar dolar konuları azalıyor.

Sıktı çünkü. Türkiye'de sorunlar gündemde kaldığı sürece konuşulur, sonra da halı altına süpürülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı