Domain nasıl alınır?

rimexlz

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce RTX 2080 - AMD RYZEN 7 3800XT - MSI MAG B550 - 16 GB RAM
Arkadaşlar ben WordPress üzerinden bir site kuruyorum. Bunun için domain alacağımda. Mesela alfadoxblabla.com bu WordPress üzerinde yıllık 259 gösteriyor yani aylık 21 gibi bir şey bu heryıl böyle mi devam eder ya da nereden almamı önerirsiniz kodlama biliyorum ama domain işlerini bir türlü öğrenemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
259 gösteriyor yani aylık 21 gibi bir şey bu her yıl böyle mi devam eder?

Bu miktar TL ise, ki öyledir, kontratınız bittiğinde gelinen güncel kur nedeniyle muhtemel bir artış zaten kaçınılmaz. Buna ek olarak firmalar yenilerken ödenen ikinci ücret için ilkinden daha fazla meblağ istiyor hep. O alan adına ve firmaya bağlandığınız için kaçacak yeriniz olmuyor diye.

Bu miktar TL ise, ki öyledir, kontratınız bittiğinde gelinen güncel kur nedeniyle muhtemel bir artış zaten kaçınılmaz. Buna ek olarak firmalar yenilerken ödenen ikinci ücret için ilkinden daha fazla meblağ istiyor hep. O alan adına ve firmaya bağlandığınız için kaçacak yeriniz olmuyor diye.

Evet kesinlikle bu deyimi Turkcell gibi şirket operatörlerin yaptığı gibi ucuza bana gel kampanyaları oluyor sonrasında devam etmek istediğinde çok yüksek para istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı