Domino's etiketi karalayıp yüksek ücret istedi

Ben de benzer rezillikler yaşadım da böylesi pes doğrusu! Fiyat olayı, kuryenin ve müşteri hizmetlerinin tepkisi, ekmeğin boş gelmesi...

Bu nasıl hizmet diyor insan işte.

Yemek Sepeti kullanın.
Teşekkürler. Bir daha da almam gibi geliyor. Gözünü seveyim sokak esnaflarının!

Üzerine ısı ile yazı yazılan etiketlerden olduğu için görünüşe bakılırsa çakmak ile etiketin üzerindeki fiyatı karartmış. Ve fazladan para almaya çalışmış fakat daha önce Dominostan aldığım pizzanın üzerinde sadece mısır eksik olduğu için evime kadar ellerinde sıcak bir pizza ile gelip. 50tl lik kupon vermişlerdi. Bu tip bi davranışın aksine çok kibar şekilde durumu açıklayıp özür dilediler. Sanırım işin içinde başka şeyler var.
Bana da öyle geldi. 50 bin nüfuslu bir yerde olduğum için dikkate almıyorlar diye düşünüyorum.

Niye yalan söylesin ki adam?
Her seye bir sey bulacaklar ya. Bırak istedigini desin.
Bu konuşmanında kaydı varsa şikayet edebilirsiniz bence.
Nereye sikayet edecegimi bilsem hemen ederim zaten. Ha ondan da yırtılma yolu bulurlar.
Rezillik resmen. Sözde Müslüman bir ülkeyiz demi.
Haklısın. Dediğin gibi ''Söz de''.
Gerçekten yapacak bir şey yok diyip kapattı mı? Böyle bir şey imkansız. Burda sorun birazda ekmeğin 24TL veya 30TL olması değil. Adamın yapacak bir şey yok demesi.
Türkiye'deyiz. MediaMarkt, Vatan bilgisayar'ın onunde ürün kıranlar gibi hissediyorum kendimi.
@Jordan Belfort ekmeğı kafalarına mı fırlatayım? O kadar delirmedim henüz. Boyle giderse delirecegim orası ayrı.

Son düzenleme:
Belki Dominos ile başka bir anlaşmazlık yaşadınız onu yazmayı gerek duymadınız ve sinirlendiniz suçu bu şekilde atmak istediniz?
Sakin bile kalmış. Ben aynı sakinlikte kalamazdım. Bunlar senin başına gelse sen ne yapardın?

Sakin bile kalmış. Ben aynı sakinlikte kalamazdım. Bunlar senin başına gelse sen ne yapardın?
Hocam rica ediyorum büyütmeyelim arkadasın dediklerini. Bana soyle geliyor ki bana bu olayı yasatan bunun bir tanıdıgı. Ama bir sey demiyorum. Her sey siddetle ve diger yollarla cozulmuyor. Sakin kalmayı deneyeyim.

Belki Dominos ile başka bir anlaşmazlık yaşadınız onu yazmayı gerek duymadınız ve sinirlendiniz suçu bu şekilde atmak istediniz?
Ben her konuda agzımı tutmak istiyorum. Ama tutturmuyorsunuz! Neden ''YALAN'' konusayım? Gerek var mı? YOK! İstediginizi soyleyin ben bu olayın pesini bırakmayacagım!

Sakin kalmayı deneyeyim.
Kalamayacagım sanırım. Domino's'a mi sinirleneyim yoksa Domino's'u haklı cıkarmaya calısan arkadasa mı?

Gunceleme! : Sizin yazdıklarınızı birebir kendilerine okuttum. Simdi de arkadas yanlıs anlamıs dedi. Ben ne yapayım artık ya? Sikayet edecegim dedim yalvardılar resmen. Edeyim mi? Yoksa he diyip geceyim mi? Sunu da onlara soyledim. Ben gittigim gibi kuryeye bagırdılar. Dedim burada kuryede'de suc var ama sizde yok sanki deyip cekip gittim. Kisaca sikayet edeyim mi? Etmeyeyim mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı