Donanım arşivi 2999 TL sistemi nasıldır?

Makaleler
10
Daha fazla  
Sizce bu fiyata daha iyisi toplanabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Kullandığı ekran kartının çok ısındığı, SSD'nin kronik sorunu olduğu söyleniyor. Özellikle ekran kartı, kimse önermiyor ASUS'un Dual RX580'ini. Zaten MSI, ASUS gibi markaların RX ekran kartlarını beceremedikleri bilinen bir gerçek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu fiyata daha iyisi toplanabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Toplanamaz. En azından şu anki piyasada bu mümkün değil. Tek tek alınca sadece ekran kartı, monitör ve işlemci 2300TL tutuyor.

Kullandığı ekran kartının çok ısındığı, SSD'nin kronik sorunu olduğu söyleniyor. Özellikle ekran kartı, kimse önermiyor Asus'un dual RX580'ini. Zaten Msı, Asus gibi markaların RX ekran kartlarını beceremedikleri bilinen bir gerçek.
Kesinlikle katılıyorum. Ben de sapphire pulsenin rx 570 modrlini kullanıyorum. Onlar bu sorunu çözmüş gibiler. Sıcaklık 65 70 üstüne çıkmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı