Donanım Arşivi'nin Technopat Hakkındaki Düşüncesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisine koli koli geldiğini söylediği ürünlerin içerisinde; bizlerin forumdaki üyelere önerdiğimiz güvenilir markaların ürünleri yok belli ki :)
Girişimci tarafını taktir etmekle birlikte giydiği gömleğin büyük mü yoksa küçük mü olduğuna da bakmalı bir insan.

SSD tavsiyesi isteyen kişiyi şahsen ben bile; eğer ki gücü varsa bütçesini %20 artırıp Samsung tercih etmeye zorluyorum. Biz bilmiyor muyuz kendisi gibi J.D SSD dayamayı? Bizim amacımız kendisi gibi pazarlama - satış yapmak değil.

Ek olarak forumun da ötesinde Technopat yönetimi; her daim rüşdünü ispat etmiş, belirli kurumsallık standartlarını yakalamış firmaların ürünlerini inceliyor. Kendisine 2 koli gelip 1'ini reddediyor ise Technopat'a o 1 koli bile gelmiyor olabilir, kendileri ile çalışmayacaklarını bildiklerinden ötürü :)

Aynı, tavsiye edilen ürünler gibi; bu işi yapan bilişim mecraları arasında da bir kalite ayrımı söz konusu.
Hediye hediyedir içinden çok kaliteli kalitesiz olmasina bakmaya gerek yok hediye çekiliş yapmayanlarda var.

Furylevel fantech HG 15 kulaklığını tanıttı, önerdi. Ben de aldım, leş gibi kulaklık, rahatlık yok. Terletiyor, mikrofonu cızırtılı, ses berbat.

Bu adamı dinlemeyin. Sponsorlardan para alıyor, HaQQus'da aynı. Bu ikisi veletleri kandırıp sponsrolardan para alıyor kitleler velet olduğu için inanıyor.
Peki hesabı yeni açıp aynı mesajı 2 yere atman ve sana inanan olması üzücü :(
Çünkü bahsettiğin kulaklığı incelerken kötü bahsetmiştim. Büyük ihtimalle bizim DC'den birisin, gereğini yapacağım.
Hediye: Eğer fake olmadığını ve o kulaklığı alıp bahsettiğin gibi olduğunu kanıtlarsan, yeni piyasaya çıkacak kulaklığımdan bir tane göndereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajların kalitesine bakın. Rezillik ya.

1.png

Forumun amacı insanlara yardım etmek. Lütfen unutmayın. Yeni açılmış bir foruma neden bu kadar kötü yaklaşılıyor bunu da anlamıyorum. Bu forum ilk açıldığında bu kalitede miydi?
Bu konu normalde forum ile ilgili değildi. Ben de bu konudaki mesajları yeni gördüm. Bu konu başlığından sapıyor. Konunun kilitlenmesi için bildirdim.

Technopat bir ürün tanıtırken bütün detaylarını anlatıyor. O yönünü çok seviyorum. Ama önerdiği ürünler benim için biraz pahalı. Bütçem olsa hiç düşünmeden alırım. Ama bütçe düşük olunca mecburen daha ucuz ürünlere yöneliyoruz. İki kanalı da takip ediyorum. Zaten bir şey alacaksam tek bir yere bakmıyorum. Bütün kanallara bakıp öyle karar veriyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı