Donanım Arşivi'nin rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence o forumu çok kâle alıyorsunuz. Çok abartmaya gerek yok daha çok taze. Zamanla güzelleşir. Ayrica, fikrimce birçok kaynaktan, yerli yabancı farketmez, faydalanmalıyız. Sanki burası ile orası var ve ikisi kapışıyormuş gibi ortam oluşturuluyor gibime geldi.

genislet-00e08a2b-f655-4543-9918-9d00901ebef5.jpg

İki forumda da üyeliğim olmasına rağmen Technopat Sosyal'i daha iyi buluyorum. Zaman içinde gelişir mi bilmem ama Donanım Arşivi'ni takip edip yaptıklarını destekleyen biri olarak bu forumu çok kötü buldum. Öncelikle insanlar bırak noktalama işareti kullanmayı, cümleleri bile doğru dürüst yazamıyor. Bu arada küçük hatalardan bahsetmiyorum onları bizde illa yapıyoruzdur ama ordaki insanlar gerçekten çok çok çok kötü yazılar yazıyor. Gel gelelim diğer bir hususa. Konuyla alakasız başlıklar. "Yardım edin", "9K", "acil" vb. birçok saçma sapan başlıkta konu açılıp paylaşılıyor. Zaten onaylayan falan yok herkes istediği gibi konu açıyor. Bir de "biz yazdık nasıl olması gerektiğini" diye savunma yapıyor. Gerçekten severek takip edip desteklediğim DA'dan böyle şeyler beklemezdim. Forumu umarım güzel bir düzene girer ve burası gibi güzel bir forum olur. Kimsenin ekmeğine el sürme peşinde değiliz, yaptığı işleri küçümsemiyoruz ama hataları göz önüne almazsak kimse hataları görmez. Umarım DA bir an önce foruma düzen verir. Bu arada bir yorumda "Umarım Technopat Sosyal'i örnek alırsınız" gibisinden bir şey demişti biri ve Abdullah buna karşı olumsuz bir yorum yapmıştı. Şu an forumlar arasında en popüler ve en düzenli forum burası. Yazan arkadaşın kötü bir amaç gütmediğini düşünerek bence haklı bir yorum olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı