Donanım Arşivi'nin rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha bir kaç günlük forum, ne bekliyorsun?!
Önce bir toparlansın etsin. Hem herkes öyle tomar gibi yazı yazmıyor. Mesela ben anlaşılır yazıyorum. Öyle hemen herkes adına şey yapamazsın. 74 mesajım var o forumda. Önemli olan anlaşılır olması. Bence çok boş bir eleştiri.
Moderatör olsaydım "Ban is coming!".

İsmimin önüne bunlar beni yetkili sanması için moderatör yazmıştım. Sınırsız ban yedim eğer bu forumda olsa idi ismimin önündeki moderatör yazısını silip geçici ban verirlerdi. Bu kadar yazım kurallarına dikkat eden tek forum burası bu yüzden daha anlayışlı ve elit insanlar var burada Teknoloji'den gerçekten çok iyi anlayan ve yardım etmek isteyenler var ve de denk gelirseniz Recep Baltaş'ın profiline bakın genelde konuları inceliyor kendisi cevap yazıyor yanlış bilmiyorsam 2013-2014'den beridir bu foruma emek veriyor burayı başka forumlar ile lütfen karıştırmayın.

İşin doğrusu : İnsanlar forumlara problemlerine cevaplar bulmak ve problemi olanlara yardımcı olmak için giriyor. İmla kurallarına uymak için değil.

İşin doğrusu : İnsanlar forumlara problemlerine cevaplar bulmak ve problemi olanlara yardımcı olmak için giriyor. İmla kurallarına uymak için değil.

Heğbele hüğbele diye mağara adamı gibi bir Türkçe ile yazarlarsa kesin problemlerinin ne olduğunu anlayıp çözümü bulursun. :)
Donanım Arşivi'ni sevenler şu konuma göz atsınlar. Sevgiler.

Son düzenleme:
Ya benim anlamadığım benim asıl savunduğum şeyi neden kimse ciddiye almamış? Benim yazımın ana teması imla olsada, benim asıl anlatmaya çalıştığım şey insanların fikirlerinin umursanmaması. Orada, benim verdiğim bu fikri ciddiye alıp (almasalar bile), bir en azından "Bu fikrinizi düşünüceğiz. Teşekkür ederiz" tarzı birşeyler söyleyip kilitlemeleri. Ağzıma iki kurallar tıkılıp diyeceğim hiçbir şeyi dedirtmeden kilitlemeleri ve sonda da kötü bir üslupla bir mesaj yazıp beni dinlemeden konuyu kilitlemeleri benim asıl derdim buradaki.
Özette belirttiğim gibi:
Bu malum forum, insanların fikirlerini umursamıyor. Hep kendi bildiklerini yapıyorlar.

Rezalet bir forum. Ne noktalama işaretlerine dikkat edilmiş ne de kelimeler doğru yazılmış.
Ayrıca o cümle şöyle değil mi? Geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Niğde'ye. Bari Bolu yazmasaydın be cahil kardeşim. Ayrıca "eşşek" nedir yahu ? Çıldırıyorum resmen. Türkçe yoksunları.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,9 KB · Görüntüleme: 77
Rezalet bir forum. Ne noktalama işaretlerine dikkat edilmiş ne de kelimeler doğru yazılmış.
Ayrıca o cümle şöyle değil mi? Geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Niğde'ye. Bari Bolu yazmasaydın be cahil kardeşim.Ayrıca "eşşek" nedir yahu ? Çıldırıyorum resmen. Türkçe yoksunları.
Ortalama yaş 10-13 çok takmamak gerek.
Ya benim anlamadığım benim asıl savunduğum şeyi neden kimse ciddiye almamış? Benim yazımın ana teması imla olsada, benim asıl anlatmaya çalıştığım şey insanların fikirlerinin umursanmaması. Orada, benim verdiğim bu fikri ciddiye alıp (almasalar bile), bir en azından "Bu fikrinizi düşünüceğiz. Teşekkür ederiz" tarzı birşeyler söyleyip kilitlemeleri. Ağzıma iki kurallar tıkılıp diyeceğim hiçbir şeyi dedirtmeden kilitlemeleri ve sonda da kötü bir üslupla bir mesaj yazıp beni dinlemeden konuyu kilitlemeleri benim asıl derdim buradaki.
Özette belirttiğim gibi:
Bu malum forum, insanların fikirlerini umursamıyor. Hep kendi bildiklerini yapıyorlar.
Amaçları yardım değil çünkü, sen veya fikrin umurlarında değil. Kendi sponsorluk aldığı ürünleri kerizlere satıp işine bakıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı