Donanım Arşivi'nin yeni forumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aramızda köstebek var😀 Şaka-maka DA'nın instagram'da attığı story'e bir göz atın derim🙂
İzledim şu anda. Beni yanlış anlamış. Benim demek istediğim şey, bu kitle kendi kanalında kendisi istesede istemesede var. Ve bu kitle ile yazım yanlışı yapılmaya göz yuman bir forum açılırsa, kimse kimseyi anlayamayacak.

Şahsen üyelik oluşturmayı bile düşünmüyorum. Kitlesinin çoğunu 'hiç bilgisayarım yok, babam almıyor' diyen çocuklar oluşturduğu ve yazıma dikkat edilmeyeceği için. Bu çocukları anlamak bile ayrı bir dert olacak. Bir de bu forumla alıp veremediği ne var bilmiyorum ancak önceden de JD, Gamepower, Powerboost gibi ürünleri önermediğimiz için bu foruma laf etmişti. Şimdi de "heyecandan virgülü unutmuştur" gibi şeyler söyleyerek bence bu foruma gönderme yapıyor.
Boş yapmışın özür dile bence. Ayıptır ya cidden!

Son düzenleme:
Dalga mı geçiyorsun? Ya da mağarada yaşıyorsun. Bana göre bu yorum nefretle ve düşmanca yapılmıştır hiçbir objektifliği ve samimiyeti yok. Ağzımı açıp ceza almak istemiyorum!!!
Dediklerimin gayet doğru olduğunu ve düzgün bir şekilde dile getirdiğimi düşünüyorum. Maalesef söylediklerim gerçek. En azından gözlemlerim bu şekilde. Bence senin mağaradan çıkıp dalga geçmeyi bırakman gerekiyor. At gözlüklerini bir kenara bırakıp eleştiriye açık olman lazım. Beyninizi köreltmişsiniz resmen.

Dediklerimin gayet doğru olduğunu ve düzgün bir şekilde dile getirdiğimi düşünüyorum. Maalesef söylediklerim gerçek. En azından gözlemlerim bu şekilde. Bence senin mağaradan çıkıp dalga geçmeyi bırakman gerekiyor. At gözlüklerini bir kenara bırakıp eleştiriye açık olman lazım. Beyninizi köreltmişsiniz resmen.
Eleştiri ile yapılan işi baltalayıp kişinin bilgi birikimine hakaret etmek arasında dağlar kadar fark var. Trol olduğun çok belli buradan böyle ekmek çıkmaz sana işine bak. İnsanları da rahat bırakın adam kendi işinde gücünde yıllardır takip ederim ''Recep Baltaş, Ali Güngör ve Mesut Çevik'i nasıl takip ediyorsam'' yaptığı işin hakkını veriyor ve faydasını da gördüm. Adamın bilgi birikimine laf ederken dön bir kendine bak önce. Bu nasıl bir hadsizliktir ya! Bir de şu var şunun kitlesi bunun kitlesi diye ayrım yapılıyor bu çok yanlış. Ortada bir kitle yok bunu anlayamazdınız siz.

@Motionless IN White sen de son story'de gözüküyorsun tebrikler😃
829c311b37f57ead563612c92f9e1021.jpeg

Eleştiri ile yapılan işi baltalayıp kişinin bilgi birikimine hakaret etmek arasında dağlar kadar fark var. Trol olduğun çok belli buradan böyle ekmek çıkmaz sana işine bak. İnsanları da rahat bırakın adam kendi işinde gücünde yıllardır takip ederim ''Recep Baltaş, Ali Güngör ve Mesut Çevik'i nasıl takip ediyorsam'' yaptığı işin hakkını veriyor ve faydasını da gördüm. Adamın bilgi birikimine laf ederken dön bir kendine bak önce. Bu nasıl bir hadsizliktir ya! Bir de şu var şunun kitlesi bunun kitlesi diye ayrım yapılıyor bu çok yanlış. Ortada bir kitle yok bunu anlayamazdınız siz.
Neyin bilgi birikimi acaba? Yıllardır aynı şekilde kitlesini kandırıp fosforlu başlıklarla sistem toplama ve inceleme videolarından mı bahsediyorsun? Rahatsız ettiğimiz falan yok, isterse bu konuya bakmayabilir ve kendisi hakkında yapılan eleştirmelere kulak asmayabilir. Bu onu rahatsız etmez. Ayrıca kendi bilgi birikimim ile karşılaştırmadım? Hem sen ne biliyorsun benim bilgi birikimim hakkında? Kahin misin sen? Bu şekilde yargılaman yanlış. Ortada olmayan bir şeyi eminmiş gibi yargılıyorsun. Özetle şu an söylediklerinin hiçbir anlamı yok. Boş yere kuru tartışma çıkartıyorsun. Haddini bil.

1.5 senedir Donanım arşivini takip ediyorum ayda en az 1 videosunu izliyorumdur.Technopat uzun yıllardırda hem forum hemde youtube kanalını takip ettiğim platformlar.İnstagram storysinden gördüm bende bir kaç eleştiride bulunmak isterim teknik detaydan kasıt msi afterburner olabilir mesela 4 tane bilgi veriliyor technopat ise %0.1,%1 fps ve her çekirdeğin tek tek kaç mhz kaç derecdede çalıştığı gibi detayları her videosunda standart bir şekilde göstermekte buna ek olarakta geçenlerde acer laptop incelendi 2 kanalda aynı saatlerde yüklemişlerdi videoları donanım aşrivi 13 dakika iken technopat 18 dakikada inceliyor.Donanım arşivi facebook grubunda'da varım uzun zamandırda postlara yorumlar yazıp sık sık yardımcı olurum herkese ama bu foruma laf atmak doğru değil aynı şekilde donanım arşivinede laf atılması doğru değil bu yapmış olduğum eleştiriyi instagram üzerinden'de bildirdim zaten uzun zaman önce.

Hikayeleri izledim. Çok yanlış anlaşılmışım. Amacım kavga çıkartmak değil, kötü niyetli değilim. Çocuk konusunda haklısın ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, ben Technopat bir ürünü 20DK civarı inceliyor her teknik detayını söylüyor diye ve bunlar çocukların ilgisini çekmediği için öyle dedim. Ben hem Technopat'in hemde Donanım Arşivi'nin tüm PC toplama videolarını izleyip PC toplamayı onlardan öğrendim. Başka bir kanaldan değil, sadece bu 2 kanaldan. Benim konuyu açma sebebim, bu forum hakkında ne düşündüğünüz. Kendi düşüncemi dile getirdim sadece. Çocukların olduğu bir forumda türkçe imla kurallarına dikkat edilmezse kimse birbirini anlayamaz, ondan bahsettim. Neden arkadaş bu kadar sinirlenmiş anlayamadım.

Yaptığın eleştiri falan değil. Direk hakaret, aşağılama, kötüleme. Dediğin kitlenin ne kötülüğünü gördün ki? Naptılar acaba? Tek yaptıkları sistem videosunun altına yorum atmak. Ki 600 bin 700 bin izlenen bir videonun bütün yorumlarını yetişkinlerin dolduracağını mı düşünüyorsun?
Hikayeleri izledim. Çok yanlış anlaşılmışım. Amacım kavga çıkartmak değil, kötü niyetli değilim. Çocuk konusunda haklısın ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, ben Technopat bir ürünü 20DK civarı inceliyor her teknik detayını söylüyor diye ve bunlar çocukların ilgisini çekmediği için öyle dedim. Ben hem Technopat'in hemde Donanım Arşivi'nin tüm PC toplama videolarını izleyip PC toplamayı onlardan öğrendim. Başka bir kanaldan değil, sadece bu 2 kanaldan. Benim konuyu açma sebebim, bu forum hakkında ne düşündüğünüz. Kendi düşüncemi dile getirdim sadece. Çocukların olduğu bir forumda türkçe imla kurallarına dikkat edilmezse kimse birbirini anlayamaz, ondan bahsettim. Neden arkadaş bu kadar sinirlenmiş anlayamadım.
Amacın kavga çıkarmak değil ama burada açacağı forumu kötüleyip üyelik bile açmayacağını söylüyorsun. Kendine sakla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı