Dondurulmuş Facebook hesabımı nasıl bulabilirim?

Yedinci Mühür

Decapat
Arkadaşlar merhaba, uzun zaman önce Facebook hesabımı dondurmuştum. Gireyim dedim fakat bulamıyorum. Şifre yanlış diyor. Bu hesabımı nasıl bulabilip giriş yapabilirim?

Bir de tesadüfi bir şekilde yıllar önceki hesabıma giriş yapmaya çalıştım eski şifreden falan girdim şansa. Farklı bir telefon numarasına kayıtlı. Herhalde çalınmıştı zamanında. Telefonu kaldır dedim mesaj gitti adama tırsıyorum :) Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hotmaile bağlı değildi . Eskiden direkt facebook üzerinden kayıt olmuştum.
Emin misiniz? 2008 yılında açtığım facebook hesabına mail ile kaydolmuştum ben. Hesaba giriş yapmadan dondurulmuş durumunu bozmanız imkansız. Desteğe yazmayı deneyebilirsiniz ama bir şey çıkacağını sanmam.

Emin misiniz? 2008 yılında açtığım facebook hesabına mail ile kaydolmuştum ben. Hesaba giriş yapmadan dondurulmuş durumunu bozmanız imkansız. Desteğe yazmayı deneyebilirsiniz ama bir şey çıkacağını sanmam.
Tam emin değilim ama e mail hiç hatırlamıyorum . geçen sene pc aldım . İlk gün girip dondurdum. Sonraki aylarda pc keylogger yedi bazı hesaplarıma giriş yapılmış . Şifreleri değiştirilmemiş ama ne hikmetse . Çalındığı korkusu var . Yoksa mühim değil face hesabım :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı