Donma ve mavi ekran sorunu

Ventolas

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Son 2-3 gündür PC sürekli donup mavi ekran veriyor ve kendini yeniden başlatıp BIOS ekranına atıyor. Çok fazla can sıkmaya başladı, umarım donanımsal değil de yazılımsal bir sorundur. Çözümü veya nedenini bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son aldım fakat minidump klasörü gözükmüyor nedense, kaydetmiyor gibi PC.

Bilgisayara dokunmamanız yeterli. Bırakın kendi kendine oluştursun dosyayı. Bilgisayarı kapatmayı çalışmayın yani.

Bilgisayara dokunmamanız yeterli. Bırakın kendi kendine oluştursun dosyayı. Bilgisayarı kapatmayı çalışmayın yani.
Mavi ekran verince bekliyorum, pc reset atıyor ancak bios ekranı açılıyor, exit diyorum yine açılıyor, pc başlatmıyor mecburen düğmeden kapatıyorum.
Hocam şimdi siteye bakınca Rx570 kartla benim soruna benzer birçok sorun yaşayan olmuş. Güç kaynağı yetersizliği veya Driver sorunu diye geçiyor. Ancak ben 1 ay öncesine kadar aynı oyunları sorunsuz aylarca oynadım. Bir anda çıktı bu sorun. Banada biraz Driver kaynaklı geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı