Don't starve together satın alınca tek bir oyun olarak mı geliyor?

Exprot

Hectopat
Daha fazla  
Don't starve together satın alınca tek bir oyun olarak mı geliyor yoksa iki oyun olarak gelip diğer oyunu arkadaşa vs. verebiliyor muyuz birinden duydum merak ettim ?

Don't starve ve don't starve Together birbirinden bağımsız iki oyun. Don't starve indirince online oynayamıyon. İkisinin bi arada olduğu paket var onu alırsan anca ikisinide indirebilirsin.

Onu sormamıştım biri alınca iki tane geliyor dedi oyun o oyunu da arkadaşına gönderip beraber oynayabiliyorsun dedi.

"Includes: Don't Starve and Don’t Starve Together, plus a gift copy of Don't Starve Together - Send the extra copy to a friend!"

Steam'de yazdığı üzere birini arkadaşınıza verebileceğiniz iki tane Don't Starve Together geliyor.

Steam envanterine geliyor. İstediğin kişiye yollayabiliyorsun hediye olarak. Yolladığın kişide kabul edince oyun kütüphanesine ekleniyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı