Doom Eternal Online Weapons Expert görevi nasıl yapılır?

luckluckii

Hectopat
Online macta bir silah ile kill almam lazim. Ama bu silah 4 round'da aciliyor ki ben dayanamiyorum 4. rounda kadar. Ozel mac gonderip 15 dakikada tamamlanabilecek bir gorev. Ama 1 kisi lazim. 8 silahin 7'sinden kill alabildim ama 8. silaha ulasamadigim icin basaramadim.

5f673654-10bb-44a6-b5a8-30225b5a8442.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz rahatsiz misiniz? Yardim konusu actim. 1 oyuncu ozel mac ayarlanip yapilabiliyor. 2vs1 atiyorsunuz 2 oyuncuyu indirebilecek kadar kabiliyetli degilim. Bu yuzden yapamadim. Ama siz bunu bilmiyorsunuz cunku konu ile en ufak bilginiz yok benim yazdigim haricinde. Hicbir sey soylemeyin. Bombos yorum yapmak zorunda degilsiniz. Ben burda bu oyunu arayan oyuncu ariyorum.

Siz rahatsiz misiniz? Yardim konusu actim. 1 oyuncu ozel mac ayarlanip yapilabiliyor. 2vs1 atiyorsunuz 2 oyuncuyu indirebilecek kadar kabiliyetli degilim. Bu yuzden yapamadim. Ama siz bunu bilmiyorsunuz cunku konu ile en ufak bilginiz yok benim yazdigim haricinde. Hicbir sey soylemeyin. Bombos yorum yapmak zorunda degilsiniz. Ben burda bu oyunu arayan oyuncu ariyorum.
Öyleyse konu başlığını ''Görev yapmak için arkadaş arıyorum'' olarak düzeltip, içeriğe de neye ihtiyacınız olduğunu yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı