Doping Hafıza alınır mı?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Meslek liseliyim dershaneye gitme gibi bir durumum yok. O yüzden YGS+LYS sayısal dersler paketini almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Temelim sıfır olduğu için ikilemde kaldım biraz.
Mezunum bu arada. Youtube'da anlatan çok hoca var ama benim durumum o kadar kötü ki hangi konuyu dinlemem gerek onu bile bilmiyorum. Şu anlık antremanlarla serisinden başladım. En azından dopingde dinleyeceğim dersler belli olur sırası ve düzeni belli gibi düşündüm. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sözel derslerde işe yarıyor. Hocalara Geldik youtube kanalında oynatma listelerine bakabilirsin orada videolar konu sıralamasına uygun.

Temelim olmadığı için alıcam zaten. Sağlamlaştırmak istiyorum ama kitapla da bir yere kadar gidiliyor. Video izleyerek yaparım diye düşünmüştüm. :(

Görsel öğrenim yoluyla daha kolay öğreniyorsan al
bu arada antremanlarla matematik en baştan alıyor(toplama çıkarmayla) hiç bir bilgin yoksa onu bitir ondan sonra al.

İnternetten araştırarak ve kazanan arkadaşlarına sorarak kitap tavsiyesi al. Konu anlatım ve soru banklarını tamamla. Hocalara geldik gibi youtube kanallarında sıralama mevcut. Saten aldığın kitaplardada aynı sırada olacak. Bir an önce başlamanı önerrim.

Temel kazanmak istiyorsan Okyanus yayınlarının "40 seans" kitaplarını alabilirsin. Bana göre birçok kitap oldukça kötü şekilde hazırlanıyor ve bu durumda öğrencilerin moralini bozuyor seviyesiz hazırlanan sorulardan... Ama tavsiye ettiğim kitap, en başından yavaş yavaş öğretmeye başlıyor...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı