Doritos Turca Haşhaş 113 gram - 4.20 TL

Geçen bir konuda gördüğüm BİM'deki 300 gram olan cips dururken bunu almam için 2 lira daha inmesi lazım.

İşim çıkınca göndermemişim. Belki de aynı işi burada da paylaşmış.
Evet, daha kalitesiz. Ama çöp değil. Bence paraya bu kadar takıyorsanız şans verin.
Hocam onun tadını hiç sevmiyorum. Yoksa ondan yerim. Gerçi cips çok sevmiyorum ben.

Hocam onun tadını hiç sevmiyorum. Yoksa ondan yerim. Gerçi cips çok sevmiyorum ben.
Konu başındaki haşhaşlıdan hallice bence. Kendim almayıp çeşitli yerlerde o tip BİM ya da benzeri cipsleri tatmıştım. Bunun dışındakilerin hepsi kalitesizlik abidesiydi. Bu iş görüyor.

Konu başındaki haşhaşlıdan hallice bence. Kendim almayıp çeşitli yerlerde o tip BİM ya da benzeri cipsleri tatmıştım. Bunun dışındakilerin hepsi kalitesizlik abidesiydi. Bu iş görüyor.
Hocam bu perakende marketlerdeki bütün cipsleri tattım, sırf merak ettiğimden.
Benim düşüncem kesinlikle BİM cipsleri birinci sırada oluyor, genel olarak tatları güzel ama büyük boylara zam gelmiş. A101 ikinci sırada, tatları fena değil ama özellikle barbekülü olanı çok bayık ve tuzlu idi diye hatırlıyorum. Sosla vs. gideri var. Üçüncü sırada Şok cipsleri var, cipsleri berbat bence. Aldığıma pişman olmuştum çünkü diğer iki firma fark atıyor.
Konudan bağımsız BİM'in Mz Ege çiğköftesi çok iyi. Hatta benim gibi millette sevmiş, ne zaman gitsem boş kutu ya da bir son bir kaç tane görüyorum.

Son düzenleme:
Üçüncü sırada Şok cipsleri var, ve cipsleri berbat bence.
Amigo'nun yer fıstıklı olanı güzel bence. Diğerleri evet çok kötü katılıyorum.

Bu arada; "," koyduktan sonra "ve" konulmaz.

Geri
Yukarı