Dosyalar kaybedilmeden Windows 7 formatı nasıl atılır?

İndirebileceğim bir yer var mı peki 64 Bit Türkçe?

Windows 10 Media Creation Tool ile yapabilirsin. Hatta, dosyalarını hiç kaybetmeden temiz kurulum yapmadan, bu bilgisayarı yükselt de ya da temiz kurulum yapacaksan buradan indirebilirsin:

Windows 10 Media Creation Tool ile yapabilirsin. Hatta, dosyalarını hiç kaybetmeden temiz kurulum yapmadan, bu bilgisayarı yükselt de ya da temiz kurulum yapacaksan buradan indirebilirsin:

Hocam peki ya sistem HDD'ye kurulu ise ne olacak?
%100 kullanım sorunundan kaçması için bence gayet sıfır bir format ile SSD'ye kurmalıdır.

@INTEL Computer, bazı Windows optimizasyonları var. Gereksiz hizmetlerin hepsini kapatıp %100 kullanım sorununu çözebilir ama uygulama açacağı zaman geri %100 olabilir. Windows 8.1 kullanması zaten daha iyi. Çok istiyorsa Windows 10 deneyebilir, belki olumlu sonuç alır.

@INTEL Computer, bazı Windows optimizasyonları var. Gereksiz hizmetlerin hepsini kapatıp %100 kullanım sorununu çözebilir ama uygulama açacağı zaman geri %100 olabilir. Windows 8.1 kullanması zaten daha iyi. Çok istiyorsa Windows 10 deneyebilir, belki olumlu sonuç alır.

Ben denemiş bir kullanıcıyım. %100 sorunundan dediğiniz gibi pek de kurtulamadım. Arkadaş bence SSD'ye kurması daha mantıklı olur. Zaten bazı YouTuber'lar ve diğer yerler SSD ile kurmamızı öneriyor. Windows 8.1 dokunmatik ekranlar için tasarlanmıştır ayrıca. Pekde hoşnut kalmayabilir çünkü garip bir tasarıma sahip. Ben kullandım. Kullanışlı gelmedi bana pek. Kapat tuşu bir yerde, oturum kapat tuşu bir yerde. Windows 8.1 bazen çekilmez olabiliyor.

@INTEL Computer konu sahibi, Windows 8.1 denesin. Ben de kullandığım zaman Windows 8.1'i sevmedim. Bana hiç güzel gelmedi, Windows 7 kullansam daha iyi gözükürdü gözüme. SSD olduğu için mecbur Windows 10 kullanıyorum. Windows 8.1 kullanınca pek verimli olmuyor gibi.

@INTEL Computer konu sahibi, Windows 8.1 denesin. Ben de kullandığım zaman Windows 8.1'i sevmedim. Bana hiç güzel gelmedi, Windows 7 kullansam daha iyi gözükürdü gözüme. SSD olduğu için mecbur Windows 10 kullanıyorum. Windows 8.1 kullanınca pek verimli olmuyor gibi.

Windows 10'dan memnun kalmaz ise beraber ilgileniriz hocam.

Modlu Windows 10 bakabilir o zaman. Windows 10 kullanmak isterse iyi seçenek o olabilir.
Kurulum esnasında key isterse ne oluyor veya key istememesi için herhangi bir şey yapmak gerekiyor mu ?

birde benim disklerim şu an C, D ve E diye ayrı bir şekilde yani C SSD D ve E'de HDD kurarken temiz ama bu şekilde aynı C, D ve E'ye bölerek nasıl kuracağım ?

Son düzenleme:
@AQLOT modlu Windows 10 diyorsan, ben istemiyor diye biliyorum, yanlış olabilir. Normal Windows 10 kuruyorsan temiz kurulum yapıyorsan atlama seçeneğin var. Eğer atlama seçeneği çıkmazsa, Microsoft'un kendi verdiği, etkinleştirme amaçlı değil sadece deneme sürümünü başlattığı lisans anahtarları:

Kod:
Windows 10 Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Windows 10 Pro: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Windows 10 Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 8.1 diyorsan, gene Microsoft'un kendi verdiği ve Windows'u etkinleştirmeyen, sadece lisans anahtarı sorduğu kısmı atlamak ve deneme sürümünü başlatmak için lisans anahtarları:

Kod:
Windows 8.1 Home: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1 Single Language: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC

Disk biçimlendirme için bu video yardımcı olabilir. Eğer video yardımcı olamazsa ben yardımcı olurum ya da YouTube videolarına bakabilirsin, basittir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@AQLOT modlu Windows 10 diyorsan, ben istemiyor diye biliyorum, yanlış olabilir. Normal Windows 10 kuruyorsan temiz kurulum yapıyorsan atlama seçeneğin var. Eğer atlama seçeneği çıkmazsa, Microsoft'un kendi verdiği, etkinleştirme amaçlı değil sadece deneme sürümünü başlattığı lisans anahtarları:

Kod:
Windows 10 Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Windows 10 Pro: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Windows 10 Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Windows 8.1 diyorsan, gene Microsoft'un kendi verdiği ve Windows'u etkinleştirmeyen, sadece lisans anahtarı sorduğu kısmı atlamak ve deneme sürümünü başlatmak için lisans anahtarları:

Kod:
Windows 8.1 Home: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1 Single Language: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC

Disk biçimlendirme için bu video yardımcı olabilir. Eğer video yardımcı olamazsa ben yardımcı olurum ya da YouTube videolarına bakabilirsin, basittir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağol hocam şu anlık bir şey yok bana lazım olanları yedekleme yaptım oyunları sildim ben başka pc den rufus'a aktarıyorum bu arada doğru değil mi her şey

Dosya Ekleri

• 16570285621071991920295.jpg
    16570285621071991920295.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı