Dota 2'de Dünya Rekoru Kırıldı

Dotanzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

En uzun süreli oyun rekoru kırıldı

Fragbite Masters turnuvasında dün gece Team Dog ve 4FC takımları arasında oynanan maç tam tamına 2 saat 5 dakika 26 saniye sürdü.

Daha öncesinde hatırlayacağınız üzere The International 3 deki efsanevi yarı final maçında Asya’nın en iyi takımlarından olan iG ve DK arasındaki maç 98 dakika sürmüştü.

Önemi az olan, Team Dog ve 4FC arasındaki maçın bu kadar uzun sürmesi ise herkesi doğal olarak şaşırttı.Maçın galibi ise 4FC takımı oldu.

İki takımın seçtiği kahramanlara bir göz atalım :

Bir de maçın son istatistikleri inceleyelim.

KAYNAK : WHITEHARDWARE.NET

7 dakikalık bu videoyu da izlemenizi öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yenilince öyle oldu galiba. :)

Çok uzun bir süre Dota oynamışlığım var. Yenilmesiyle yenmesiyle çok geçtim o süreyi. 2 takımın da iyi olmasıyla beraber gelen sürenin uzunluğu ile sonuç ne olursa olsun oyun bittiğinde keyif almış halde bitiriyorsunuz. :)

Bugün direkten dönderdik maçı, kapıdaki kuleyi yıkıp içeri girmişlerdi o halde çevirdik.
Böyle olunca da zevkli oluyor.

Evet bir anımı çok net hatırlıyorum. Bizim takımda benimle(luna) birlikte 1 kişi daha kasmıştı. Kulemizin 10 canı kaldı kalmadı son anda hepsini öldürdük. Krepler sağdan soldan akın akın geliyordu. Diğer 3'üne kalmasını söyledik nasıl klavye ile yazdığımı hatırlamıyorum, mid(orta yol) yolunda ilerliyoruz. Tabi tek seferde hepsini alıyoruz neredeyse kreplerin(Luna'nın atağı sekiyor). Luna'nın atağıyla bir kuleye daldığı zamanı, geride kalan 3 - 4 kule de aynı sürat ile eriyor. Adamlar doğdu, birisinin parası yetti herhalde o da kalktı. Hiç onlara aldırmadık daldık ve son anda ulti açtım, bkb kastım aldırmıyorum sadece ana binaya dalıyorum ve bitti oyun. Benimle gelen de aynı şekilde binaya daldı... Yazarken heyecanlandım. Neredeyse her hero ile takımı kurtarmışımdır. Ama bunu son canla kurtarmıştık o çok heyecanlandırmıştı. Ölürsek oyun onlarındı, 2. şans yoktu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı