Driver Booster FPS Düşürüyor mu?

Her şeyin günceli makbuldür. FPS'i şöyle düşürebilir, yanlış driver yükler o zaman performans kaybı yaşarsın. O yüzden kendin resmi siteden indirip manuel kur.
Tamam hocam teşekkür ederim.
Eğer uzun süredir kullanıyorsan temizce bir format atmanı öneririm. Yanlış sürücü kurulduysa sorun çıkmasın.
Bayağı bir süre oldu temiz kurulum yapayım bir ara.

Dostlar, başlıktaki gibi bu güne kadar Driver Booster kullandım, fakat Technopat ailesi olarak herkes bu programa karşı. Şimdi benim sorum şu, ben bütün driverları kendi sitesinden kursam FPS artışı gerçekleşir mi? Ne gibi faydaları olur?

Bilgisayarımı çöktüren illet uygulama. Önermeyin, kullanmayın.

Tamamdır dostum teşekkür ederim.

Ne demek, ben teşekkür ederim manuel olarak güncellemeyi bilmiyorsan buyur video :):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne demek, ben teşekkür ederim manuel olarak güncellemeyi bilmiyorsan buyur video :):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok bilgim sadece program açısından yok teknik bilgilerim var hocam yine de çok teşekkür ederim varolun :).

Yeni sistemlerde işe yarayabilir ama eski sistemlerde kesinlikle tavsiye etmiyorum, 10 yıllık laptoba bu sene çıkan driver yüklediğine şahit oldum. Driver hatasından kaynaklı mavi ekranlar da cabası.

Geri
Yukarı