Driver Booster önerilmesi yasaklanmalı mı?

Soru net. Technopat üzerinde Driver Booster programının önermesi yasaklanmalı mı?

• Evet.

Oy: 87 57,6%
  • Hayır.

Oy: 6 4,0%
  • Durulduğu kabahat.

Oy: 25 16,6%
  • Hayır gereksiz bir hamle.

Oy: 33 21,9%

• Oy verenlerin toplamı
    151
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Buğra S Abartılan kadar bir zararı yok. @enes.wtp de demişti aynısını.

Eski sürücü kurabiliyor, mavi ekrana sebep olabiliyor. Ama bunlar da nadiren olan şeyler yani.

Görüntü gelmemesi imkansız... En kötü güvenli moda girip ekran kartı sürücüsünü siler yani...

Bu programı çok aşırı fazla abartıyorsunuz. Bazıları vatan haini falan ilan ediyor hatta öneren kişileri. "Eski sürücü kurabiliyor, önermeyin bir daha." deseniz tamam. 100 kişi kızgın atıyor, önüne gelen linç atıyor.

Bazen ağır saçmalıyorsunuz. İllegal bir program da değil. Öneren neden ceza alsın?
Bir programın yasaklanması sadece illegal olup olmamasıyla alakalı değil ki. Yanlış sürücüler kurabiliyor, tutarlı değil. Yasak gelmese de olur, bilinçli kullanıcı zaten öneren kişiye yanlış olduğunu söylüyor.

Bu tür programların hepsi boş, her şeyi gidip kendi sitesinden indirmek en doğrusu.

Bazen ağır saçmalıyorsunuz. İllegal bir program da değil. Öneren neden ceza alsın?
Çünkü geçerli bir sebebimiz var, sistemi bozuyor.
@MF hocam mevzu programın yasallığı değil, programın bilgisayarı bozması.
Ek olarak bozana yardım etmeyeceğiz değil önerilmesi yasaklansın diyorum.

Hayal edebiliyor musun ceza sebebi yanlış bilgilendirme yaparak yanlış driver kurdurtmak ve sistemden görüntü alamamaya sebep olmak.
Düşüncesi bile komik.

Bana niye mantıklı bir ceza gibi geldi :)

Bir programın yasaklanması sadece illegal olup olmamasıyla alakalı değil ki. Yanlış sürücüler kurabiliyor, tutarlı değil. Yasak gelmese de olur, bilinçli kullanıcı zaten öneren kişiye yanlış olduğunu söylüyor.

Bu tür programların hepsi boş, her şeyi gidip kendi sitesinden indirmek en doğrusu.
Farkettiyseniz orada bir -de bağlacı var. İllegal de değil, ek olarak yani. :)

Ben buraya gelmeden önce kullanmıştım 17 driver güncelliyeceğim demişti güncelledim o zaman sıkıntı çıkmamıştı eğer o zaman burada olsaydım herkese önerirdim.

Çünkü geçerli bir sebebimiz var, sistemi bozuyor.
@MF hocam, mevzu programın yasallığı değil, programın bilgisayarı bozması. Ek olarak bozana yardım etmeyeceğiz değil, önerilmesi yasaklansın diyorum.

Aynen. Hep eski sürücü. Ben internetten en güncel sürücüyü bulurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı