Driver Booster

hocam düzgün bir kurulum yapıp sürücüleri yükledikten sonra ekran kartı driverını güncelleyip sileceksin bu programı bir sıkıntı çıkarmıyor.
Forumda arama kısmına driverbooster yaz konuları arat. Karşına çıkar tek tek ne olduğu.

Yıl 2020 olmuş hâlâ bunları kullanan var mı ya ? Sakın bunu indirmeyin hiçbir işinize yaramaz !
Dostum yıl şimdi 2022. Win 7 kurmak zorunda kaldığım eski bilgisayarda "ses çıkışı aygıtı yok" hatasını gidermek için 5-6 makale okudum, farklı sitelerden Realtek HD Audio Driver sürücü programlar indirdim, kurmaya çalıştım ama sonuç alamadım, hoparlörleri çalıştıramadım. Saatlerim boşa gitti.

Driver Booster daha önceki bir Win 7 kurulumunda ağ kartı sürücüsünü silip yerine güncelini kurmadığı için internet bağlantımı kestiğinden bana da sorun yaşatmıştı ama bu kez sadece ses aygıtı sürücüsünü seçip güncelleme yaptırdım ve hoparlörler çalışmaya başladı yâni "ses çıkışı aygıtı yok" hatası çözülmüş oldu. Yâni çok işime yaradı!

Sonuç olarak her anakart ve bağlı çevre aygıtlarının sürücü yazılımları için Driver Booster güvenilir olarak önerilemeyebilir ama benim verdiğim örnekte olduğu gibi işe yaradığı durumlar yine de var ve mümkün olabilir.

2 sene sonra bir cevap verebilir misin bilemem ama hayat şaşırtıcıdır diyebilirim.

Komik olan nedir?
Dostum çok can sıkıcı bir noktaya değindiniz. Bir cevabın içinde mizahî bir unsur veya bir esprinin mikrogramı bile yokken maalesef buna kahkaha tepkisi vererek cevap vermiş olduğunu zanneden itici bir tayfa var. Bu üyeler varsa bir karşı cevapları yazsınlar da öğrenelim, ama bunu yapmıyorlar ve itici ve dolayısıyla saygısız bir tepki göstermiş oluyorlar. Böyle davranan bir üyenin ceza almasını sağlamıştım daha önce.
Bu cevap size de gelsin dostum @12_09!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı