Driver yüklerken PC durması

Ekran kartının HDMI portu da sorun yaratıyor denemiştim ama yani oyun oynadığım bir vakitte değil Chrome'da gezerken oldu + tamiri ne kadar çok bir MEBla mı?
Bir de 6 ay daha böyle kullansam daha fazla zarar verir mi kart'a?

ya harbi canım çok sıkıldı babamın bilgisayarı şimdi bilgisayarcıya gitse ne kadar isteyecekler çizgileri daha görmedi video atmıştım ya ondaki çizgiler bende 4 sütun halinde her sütun 1 parmağım kalınlığında
Allah rahmet eylesin iyi ekran kartıydı.
öyle demeyelim ne olur 😢 😢 😢

Ya harbi canım çok sıkıldı babamın bilgisayarı şimdi bilgisayarcıya gitse ne kadar isteyecekler çizgileri daha görmedi video atmıştım ya ondaki çizgiler bende 4 sütun halinde her sütun 1 parmağım kalınlığında.

Öyle demeyelim ne olur 😢 😢 😢

Hocam ne yapalım tamirci dediğimizde herkes öyle tamir yapamaz cahil dolu bu ülke adam tamir ettim diye sana Windows XP PC kakalar falan tehlikeli.

800 lira bunun gibi bir kart eyvahlar olsun
Hocam ne yapalım tamirci dediğimizde herkes öyle tamir yapamaz cahil dolu bu ülke adam tamir ettim diye sana Windows XP PC kakalar falan tehlikeli.
inş hallederim ya sağolun konu kapatılabilir :/ 😞👋
inş hallederim ya sağolun konu kapatılabilir :/ 😞👋
teşekkürler

800 lira bunun gibi bir kart eyvahlar olsun.

İnş hallederim ya sağ olun konu kapatılabilir :/ 😞👋

Hocam bence şey yapın para biriktirin 5 senelik bilgisayar babana söyle ekran kartı fişi çekti vallahi ben yapmadım de 1500 TL biriktir adam akıllı bir AMD ekran kartı al veya GTX alabilirsin ama AMD rahat alır.
@BekirFurkan79 hocam neden eski sürümleri denemiyorsunuz?

Son düzenleme:
O da inancak yani ay ay hep elimde patlıyor herhangi bir alet BIOS Update istiyordu ona da karışmamıştım Gaming App açılmıyordu 2 aydır üniversite yaklaştı bu yaz ilk defa dışarıda çalışacaktım 10. sınıfta coronamız oldu, 11 olduk yazın ne yapacağım herhalde ders çalışırım ödeyemem de battık abi battık :) neyse iyi forumlar size benim işim bitti burada gene teşekkürler :)

O da inancak yani ay ay hep elimde patlıyor herhangi bir alet BIOS Update istiyordu ona da karışmamıştım Gaming App açılmıyordu 2 aydır üniversite yaklaştı bu yaz ilk defa dışarıda çalışacaktım 10. sınıfta coronamız oldu, 11 olduk yazın ne yapacağım herhalde ders çalışırım ödeyemem de battık abi battık :) neyse iyi forumlar size benim işim bitti burada gene teşekkürler :)

Hocam ümidinizi kaybetmeyin iyi çalışmalar. Eminim ki iyi bir üniversite kazanacaksınız.

Geri
Yukarı