DriverPack Solution Sonrası "Yüklü ses aygıtı yok" Sorunu

cemugur

Kilopat
Daha fazla  
Cihazım Detay Maxi Net'in dağıtmış olduğu Hometech Alfa100A. 2 GB RAM belleğe, 32 GB ROM'a sahip.

Üzerinde Windows 10 Pro 32 bit kuruluydu. Ben de format atmak istedim tekrardan. Format attıktan sonra tüm güncel driverlarını Driverpack Solution ile indirmeye başladım. İndirdikten sonra Aygıt yöneticisinden hiçbir sorun olmadığını gördüm ve sağ alt köşede hoparlör üstünde kırmızı çarpı şeklinde ve üzerine gelince de "yüklü ses çıkış aygıtı yok" uyarısını alıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür yazılımları kullanmayın. Yanlış sürücü kurmuş.
Aygıt Yöneticisi'nde ses aygıtının sürücüsünü kaldırın. Daha sonra ses aygıtının donanım kimliğini paylaşın burada.

Aynı sorun bende de var. Donanım kimliğini de denedim. Sonra otomatik aygıt yükleyen programların alayını denedim ama ısrarla bahsi geçen ses aygıtı yüklenmiyor. Her seferinde yeniden başlattığımda kırmızı çarpı işaretini görüyorum.

Aynı sorun bende de var. Donanım kimliğini de denedim. Sonra otomatik aygıt yükleyen programların alayını denedim ama ısrarla bahsi geçen ses aygıtı yüklenmiyor. Her seferinde yeniden başlattığımda kırmızı çarpı işaretini görüyorum.

Konu açmayı deneyebilirsiniz eski konuları hortlatmak yerine.

1601164404618.png

Hayır konu kalabalığı olmaz aksine kurallara uymuş olursunuz eski konuları tekrar hortlatmak uyarı sebebi. Lütfen yeni konu açın yardımcı olalım.
Ben tam tersi, var olan konu yerine yeni konu açmak uyarı sanıyordum. Sorunu başka bir yolla hallettim. DRİVER HUB adında bir program ile aygıt kurulumu gerçekleştirebildim. Sorun çözüldü.

Geri
Yukarı