DS4 için bluetooth dongle tavsiyesi

INMaddie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. DS4 için gecikme yaşatmayan bir Bluetooth dongle almayı düşünüyorum. Sony'nin kendi ürününü alacaktım ama üretimi durmuş ve aşırı pahalı. Sanırım ama alanlar memnunmuş. Bluetooth dongle kullananlar, bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Böyle bir şey almayı düşünüyorum. Genellikle olumlu yorumlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth kulaklığım için masaüstü sistemime 22TL'e linkini attığınızın aynısı üzerinde CSR 4.0 yazan Bluetooth 4.0 adaptör aldım. İlk bağlantı zaten zulüm onu geçtim, yer yer saatlerce sorun yaratmazken yer yer gereksiz kopuyor. Sistemim uzay montaj ve sol tarafımda kafam ile arasında 1 metre yok adaptörün. Ucuz etin yahnisinin yenmeyeceğini düşünüyorum ama siz bilirsiniz. İndirimlerde TP-Link'in dongle'ı 55TL'e düşmüştü ve almadığıma çok pişmandım. Kulaklık sonuçta daha çok veri aktarıyor, DS4 ile daha iyi bağlantı sağlanır gibime geliyor ama net yanıt veremiyorum.

Bluetooth kulaklığım için masaüstü sistemime 22TL'e linkini attığınızın aynısı üzerinde CSR 4.0 yazan Bluetooth 4.0 adaptör aldım. İlk bağlantı zaten zulüm onu geçtim, yer yer saatlerce sorun yaratmazken yer yer gereksiz kopuyor. Sistemim uzay montaj ve sol tarafımda kafam ile arasında 1 metre yok adaptörün. Ucuz etin yahnisinin yenmeyeceğini düşünüyorum ama siz bilirsiniz. İndirimlerde TP-Link'in dongle'ı 55TL'e düşmüştü ve almadığıma çok pişmandım. Kulaklık sonuçta daha çok veri aktarıyor, DS4 ile daha iyi bağlantı sağlanır gibime geliyor ama net yanıt veremiyorum.
Evet kulaklık için hep olumsuz yorumlar yazılmış. Ben sadece DS4 için kullanıcam. Sony'nin kendi ürününü çok övüyorlar ama üretimi durmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı