DSL kablosu pingi etkiler mi?

Şeyh_Arthur

Decapat
Daha fazla  
Modeme gelen DSL kablosunda alttaki fotodaki gibi 2-3 yerde ek mevcut eklerin hızı düşürdüğünü biliyorum ama pinge etki eder mi bilmiyorum FIFA 22 oynarken pingim 80'lerde dolaşıyor acaba DSL kablosunu tek parça halinde bağlarsam ping düşer mi?

IMG_20211205_145319.jpg

Modeme gelen DSL kablosunda alttaki fotodaki gibi 2-3 yerde ek mevcut eklerin hızı düşürdüğünü biliyorum ama pinge etki eder mi bilmiyorum FIFA 22 oynarken pingim 80'lerde dolaşıyor acaba DSL kablosunu tek parça halinde bağlarsam ping düşer mi?

Eki Görüntüle 1234008
Etki etmez. O bağlantı olmak zorunda ve o zaten kayıpsız bir bağlantı. Yapacak bir şey yok.

Mardin'de kullanıyorum ve bildiğim TR dekiler Almanya sunucusuna bağlanıyor.
Dostum Mardin çok uzak İstanbul'a. Oradan Almanya'ya 60 ping aşağısı görürsen sevin. O uzaklıkta yapabilecek bir şey yok.

Sen İstanbul'a 25 ms ile bağlanmışın. Gayrettepe bir tık yüksek ping veriyor aslında. Firma değiştirip dene bence. Acıbadem'den çıksa veri daha düşük ping verir veya sana en yakın olan Ankara'dan.

Şu şekilde yönlendirme yapmaları gerekiyor sana. Mardin-Ankara-Frankfurt belki 50 ms görebilirsin. İngiltere'ye 60-70 civarı düşer taş çatlasın. Bende Acıbadem'e 3-4 ms ile gidiyorum İstanbul'da acıbadem. Gayrettepe diğer yakada aralarında 10 ms yakın ping oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı