Ethernet kablosu pingi etkiler mi?

2 gün olmayıp diğer gün vs oluyorsa kablodan ziyade internet sağlayıcı firma ile alakalı olabilir hocam. Sorun kabloda olsa 2 gün sorunsuz çalışıp 3. gün ping yapayım demez gibi geldi bana.

Bende öyle düşünüyorum fakat maalesef kullandığım internet firması yardımcı olmuyor bağlantınızda sıkıntı var diyorlar bakacaklar diyorlar bidahda dönüş yok maalesef.

2 gün olmayıp diğer gün vs oluyorsa kablodan ziyade internet sağlayıcı firma ile alakalı olabilir hocam. Sorun kabloda olsa 2 gün sorunsuz çalışıp 3. gün ping yapayım demez gibi geldi bana.

Hocam bugün arayıp ekip istedim bir şans gelirler diye göndereceğim dedi daha bakmadan bir şey bulunamadı diye girmişler sisteme bir de konuştuğum m beyefendi sizde bir sıkıntı var diyordu işimiz var bunlarla.

Son düzenleme:
Bende öyle düşünüyorum fakat maalesef kullandığım internet firması yardımcı olmuyor bağlantınızda sıkıntı var diyorlar bakacaklar diyorlar bidahda dönüş yok maalesef.

Hocam bugün arayıp ekip istedim bir şans gelirler diye göndereceğim dedi daha bakmadan bir şey bulunamadı diye girmişler sisteme bir de konuştuğum m beyefendi sizde bir sıkıntı var diyordu işimiz var bunlarla.
Hocam kim bunlar ya, hangi firma bu? En azından bi modem sıfırlanır bir şey yapılır sonra bulunamadı denir. Gelsinler bakalım neymiş.

Hocam kim bunlar ya, hangi firma bu? En azından bir modem sıfırlanır bir şey yapılır sonra bulunamadı denir. Gelsinler bakalım neymiş.

Kablo net hocam az önce aradılar utanmadan sorunuz çözüldümü diye oturduğum site inşaat halinde başka altyapıda yok şansıma ekipte gelmiyor orası kötü ilgilenmiyorlar.

Ben de ping sorunu yaşıyorum denemediğim şey kalmadı. cs 1.6 oynuyorum 70-80'den inmiyor. Kablo kapı arasında biraz ezilmiş son çare onu değiştircem yeni bir cat6 kablo ile. yine olmazsa bırakıcam oyunu. Çünkü bunun için Türknet,süperonline ve şimdi de türk telekoma geçtimç bakalım ne olacak

Ben de ping sorunu yaşıyorum denemediğim şey kalmadı. CS 1.6 oynuyorum 70-80'den inmiyor. Kablo kapı arasında biraz ezilmiş son çare onu değiştireceğim yeni bir CAT6 kablo ile. Yine olmazsa bırakacağım oyunu. Çünkü bunun için TurkNet, Superonline ve şimdi de Türk Telekom'a geçtimç bakalım ne olacak

3 farklı firmada da aynı ping sorunu yaşadıysanız yüksek ihtimalle dediğiniz gibi ezilmiş kablodandır. Tabii bu meskenin altyapısı ile ilgili de olabilir. Ben 9-12 arası Valorant'ta alıyorum, çok nadir 30 vurunca yalpalama yaşıyorum ama Counter'in Türkiye sunucusu var mı bilmiyorum çok tecrübe etmedim oyunu, belki oranın 9-12si 40-50 falana denk geliyordur PUBG gibi. Hız testi yaptığınızda ping kaç çıkıyor ona baktınız mı?

3 farklı firmada da aynı ping sorunu yaşadıysanız yüksek ihtimalle dediğiniz gibi ezilmiş kablodandır. Tabii bu meskenin altyapısı ile ilgili de olabilir. Ben 9-12 arası Valorant'ta alıyorum, çok nadir 30 vurunca yalpalama yaşıyorum ama Counter'in Türkiye sunucusu var mı bilmiyorum çok tecrübe etmedim oyunu, belki oranın 9-12si 40-50 falana denk geliyordur PUBG gibi. Hız testi yaptığınızda ping kaç çıkıyor ona baktınız mı?
Hocam Sivas’ta bir ilçede görev yapıyorum. Geçen sene yine bu zamanlar Türkiye sunucularında prooyun,oyunyöneticisi gibi serverlarda 25-30 alıyordum. Bu aralar yeniden başlayayım dedim ping beni oynatmıyor. Hız testinde 50-55 çıkıyor. Eğer anlarsanız tracert sonuçlarımı da atabilirim. Ramazan ayında özellikle bu oyun tek eğlencem benim. Çözmek için denemediğim kalmadı

Geri
Yukarı