Dt 990 Pro kulaklığı G6 ses kartı ile kullanırken dip ses oluşması

Kanka işte Sound Blaster'in yazılımı var ama nasıl yaparım anlamıyorum

Şimdi fark ettim ayarlarını demişsin. Eqyu tek tek denemen lazım kademe kademe basları biraz artırıp midi yeterince duyacak kadar, tizi ise kulağı rahatsız etmeyecek ve hissettirecek kıvama getireceksin. Oyun içinde denemeden anlayamazsın, dene bir oyunda.

Hocam Sound Blaster'in tüm yazılımını sildim kurmuyorum. Ornatory 1990 diye bir mühendis var onun hazır EQ ayarı var kopyala yapıştır yapıyoryrum EQ Apo'ya yetiyor.
Hocam konudan biraz ayrı olacak ama bende de creative'in ses kartı ve beyerdynamic kulaklık var loudness equalization'ı açmak istiyorum ama enhancements gözükmüyor ses denetim masasında ne yapmam gerekiyor?

Hocam konudan biraz ayrı olacak ama bende de Creative'in ses kartı ve beyerdynamic kulaklık var loudness equalization'ı açmak istiyorum ama enhancements gözükmüyor ses denetim masasında ne yapmam gerekiyor?

Onu bende açmak istedim bende bulamadım dostum PUBG için yapacaksın sanırım xD Eğer bir Ayar Yapılıyorsa bulduysan bana da söylersen sevinirim.

Onu bende açmak istedim bende bulamadım dostum PUBG için yapacaksın sanırım xD Eğer bir Ayar Yapılıyorsa bulduysan bana da söylersen sevinirim.
Ben warzone için açacağım. Ses kartını alalı yaklaşık 2-3 hafta oldu ve araştırmamıştım henüz bu gün de yeni kulaklığım geldi bakayım dedim ama maalesef bir türlü bulamadım ve açamadım :/

Hocam konudan biraz ayrı olacak ama bende de Creative'in ses kartı ve beyerdynamic kulaklık var loudness equalization'ı açmak istiyorum ama enhancements gözükmüyor ses denetim masasında ne yapmam gerekiyor?

Hocam loudness equalization ayarını GitHub koduyla rahatça açabiliyoruz bende Warzone oynuyorum çok işime yarıyor fakat o ayarı açabilmek için tüm driverları silmek lazım.

Hocam loudness equalization ayarını GitHub koduyla rahatça açabiliyoruz bende Warzone oynuyorum çok işime yarıyor fakat o ayarı açabilmek için tüm driverları silmek lazım.

Abi nasıl yapıyoruz Bize Bunlar Lazım xD Yardımcı olursan iyi olur. Bende Warzone PUBG CS2 oynuyorum başka bir şey oynamıyorum arada LoL :D

Abi nasıl yapıyoruz bize bunlar lazım xD yardımcı olursan iyi olur. Bende Warzone PUBG CS2 oynuyorum başka bir şey oynamıyorum arada LoL :D

Tatildeyim pazartesi anlatırım kodları vesaire bulmam lazım. Araştırsanız zaten bulursunuz GitHub loudness equalization yazınca çıkıyor driverları silin Sound Blaster driverlarını sonrasında GitHub'dan kodu PowerShell'e yazın orada ne yapmalısınız zaten anlatıyor.

Geri
Yukarı