Çözüldü DTS X Ultra çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhan erdemm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni laptop almıştım ama bir sorunum var. DTS X açılıyor ancak hiçbir işlem yapamıyorum nedense, anlayamadım. Farklı kulaklıklar denedim gene olmadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostlar ben bu videoyla çözdüm. Olmazsa asusa mail atın link yollayacaklar oradan yapın. Bir de USB girişli kulaklıklarla olmuyor sanırım.
Merhaba arkadaşlar, yeni laptop almıştım ama bir sorunum var. DTS X açılıyor ancak hiçbir işlem yapamıyorum nedense, anlayamadım. Farklı kulaklıklar denedim gene olmadı. Ne yapmamı önerirsiniz?

Eki Görüntüle 1176684

O sorunu bende yaşıyorum ve çözüm ne fikrim yok driverları yeniden kurmama rağmen ayar yapılmıyor çözebilirsem yazarım size.

O sorunu bende yaşıyorum ve çözüm ne fikrim yok driverları yeniden kurmama rağmen ayar yapılmıyor çözebilirsem yazarım size.

Tamam haberlerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Bende hiçbir şey yapamıyorum. Şu an sizin bu konuyu açmanızla bu uygulamanın varlığından haberdar oldum.

Eki Görüntüle 1176705

Film izleyeceğim ses az geliyor ve rahatsız ediyor bu durum internette aradım ama bulamadım çözümü.

Geri
Yukarı