Dual Boot olarak Linux kurmak

@Nieagerams Yukarıdaki mesajınızdan hiçbir şey anlayamadım kusura bakmayın. 😅 Eki Görüntüle 853259
Eski bir oyun dediğiniz nedir söylerseniz düzgün bir cevap verebileceğim.
GTA San Andreas üzerine kurulu olan Multi Theft Auto oyununu oynamak istiyorum. Steam hesabımda GTA SA vardı fakat hesabı kaybettim. Bu yüzden oyunu -evet korsana destek yok ama mecburum- korsan olarak kullanıyorum. Lutris ile denemiştim oynamayı fakat bariz FPS düşüklüğü yaşadım. Bu yüzden daha performanslı bir şekilde oynayabileceğim bir yöntem var mı?

GTA San Andreas üzerine kurulu olan Multi Theft Auto oyununu oynamak istiyorum. Steam hesabımda GTA SA vardı fakat hesabı kaybettim. Bu yüzden oyunu -evet korsana destek yok ama mecburum- korsan olarak kullanıyorum. Lutris ile denemiştim oynamayı fakat bariz FPS düşüklüğü yaşadım. Bu yüzden daha performanslı bir şekilde oynayabileceğim bir yöntem var mı?
Forumun kuralları gereği buna yardımcı olamayacağım maalesef.

Forumun kuralları gereği buna yardımcı olamayacağım maalesef.
Daha önce böyle bir konu açmıştım ve korsan olduğunu da belirttim fakat yardımcı olundu ceza da alınmadı. Dediğim gibi hesabımı kaybettim. Kanıtlayabilsem kanıtlardım, forum kurallarına aykırı bir durum yok. Hatta konunun linkini de atayım.

Daha önce böyle bir konu açmıştım ve korsan olduğunu da belirttim fakat yardımcı olundu ceza da alınmadı. Dediğim gibi hesabımı kaybettim. Kanıtlayabilsem kanıtlardım, forum kurallarına aykırı bir durum yok. Hatta konunun linkini de atayım.
Dediğim gibi kurallar gereği yardımcı olamayacağım, ek olarak GTA San Andreas'ın PC portu sıkıntılı bir oyun, performans kaybını azaltmak istiyorsanız birtakım modlar kurmanız gerekiyor. Bu kadar yardımcı olabileceğim kusura bakmayın.

Hocam detaylı olarak anlattığımız makale var. Biraz geç olmuş ama yeni bakınacak arkadaşlar için ;

Geri
Yukarı