Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Bende bugün denedim furmak 2K ve 1080p çözünürlükte(2K testte 65i geçmedi) Forza Horizon 5 1080p Ultra, Dying Light 1080p Ultra ayarlarda 60 - 63 derece arasındaydı. Evet bayağı serin çalışıyor.

Fan devri kaçta hocam bu sıcaklık değerleri?
Hangi kasayı kullanıyorsunuz?
Ben de takipteyim de bu kartı 2 fanlı olması biraz düşünüyor ve cw sorunu.

Fan devri kaçta hocam bu sıcaklık değerleri?
Hangi kasayı kullanıyorsunuz?
Ben de takipteyim de bu kartı 2 fanlı olması biraz düşünüyor ve cw sorunu.
Fan devrine bakmadım ama gürültü denebilecek duyulacak bir sesi yok emin olabilirsiniz. Kasam Sharkoon TG5 3 önde 1 egsoz 1 de yukarda egsoza yakın 2. egsoz olarak kullandığım fan mevcut.

Tavsiye eder misiniz hocam bu kartı
Tavsiye ederim bence de gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kullanıyorsanız kart yükteyken HWiNFO üzerinden VRM SoC ve vddr sıcaklıklarına bakabilir misiniz?

@LordCalap

Hocam Vatan'dan aldığım 6700XT geldi sizin için furmak 2K testinde HWiNFO'dan ekran görüntüsü aldım buyurun. Bu arada kart hiç 200W üzeri bir güç değerine çıkmadı ama bilgi olarak bütün sitelerde 230W yazıyor.

6700xt.png

Son düzenleme:
Tavsiye ederim bence de gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam Vatan'dan aldığım 6700XT geldi sizin için furmak 2K testinde HWiNFO'dan ekran görüntüsü aldım buyurun. Bu arada kart hiç 200W üzeri bir güç değerine çıkmadı ama bilgi olarak bütün sitelerde 230W yazıyor.

Eki Görüntüle 1473551

Çok sağ olun hocam değerler gayet iyi cw var mıydı sizde? vatan da stok kalmadı kararsızlıktan kaçırdık yeni seri beklesek mi Red Devil mi beklesek yoksa Dual mi derken fırsatlar gidiyor hayırlısı bakalım :)

Kartı kurdum ama maalesef Error 207 sorunu aldım. Ayrıca sürekli çöküyor ve kilitleniyor. DDU ile defalarca denedim ama sonuç değişmedi. P mode da Q mode da aynı maalesef. Benzer sorun yaşayan var mı?

Kartı kurdum ama maalesef Error 207 sorunu aldım. Ayrıca sürekli çöküyor ve kilitleniyor. DDU ile defalarca denedim ama sonuç değişmedi. P mode da Q mode da aynı maalesef. Benzer sorun yaşayan var mı?
Bir sorun yaşayan arkadaş daha olmuştu. Nerden aldınız acapa belli bir parti mi hatalı.

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir ASUS PG259QNR 360Hz monitör indirimi bekliyordum bu konuyu görünce biraz baktım bahsettiğim monitöre 3500 TL geri ödeme gözüküyor ancak emin olamadım, doğru mu? Hala devam ediyor mu? Nasıl olacak, ne zaman geri alacağım vs. bir arkadaş benim için bakabilir ve anlatabilir mi?

Çok sağ olun hocam değerler gayet iyi cw var mıydı sizde? vatan da stok kalmadı kararsızlıktan kaçırdık yeni seri beklesek mi Red Devil mi beklesek yoksa Dual mi derken fırsatlar gidiyor hayırlısı bakalım :)
Rica ederim ne demek. Hayır bu 2. 6700xt olucak ama cw ile karşılaşmadım 😀. Hocam dediğiniz gibi kararsız kalıp çok fırsat kaçıyor bazı kaçanlara da daha iyi fırsatları görünce iyi ki diyebiliyosunuz.Hayırlısı olsun inşallah güzel fırsat yakalayıp sorunsuz bir ürün alırsınız.

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir ASUS PG259QNR 360Hz monitör indirimi bekliyordum bu konuyu görünce biraz baktım bahsettiğim monitöre 3500 TL geri ödeme gözüküyor ancak emin olamadım, doğru mu? Hala devam ediyor mu? Nasıl olacak, ne zaman geri alacağım vs. bir arkadaş benim için bakabilir ve anlatabilir mi?
Neyden emin olamadınız hocam koskoca Asus'un sitesinden daha güvenilir bir kaynak var mı? 😄 almak istediğiniz ürünün geri ödeme miktarını buldunuz ama kampanya süresini mi bulamadınız 🙂

ASUS Promotion

Kampanya Periyodu:18 Haziran 2022 – 12 Ağustos 2022
Başvuru Periyodu:2 Temmuz 2022 – 26 Ağustos 2022

NOT: Ben bugün başvurdum ve işlemlerin 20 iş gününe kadar sürebileceğine dair bilgi verdi hemen başvurudan sonra.
cashback2.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı