Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Rica ederim ne demek. Hayır bu 2. 6700XT olacak ama cw ile karşılaşmadım 😀. Hocam dediğiniz gibi kararsız kalıp çok fırsat kaçıyor bazı kaçanlara da daha iyi fırsatları görünce iyi ki diyebiliyosunuz. Hayırlısı olsun inşallah güzel fırsat yakalayıp sorunsuz bir ürün alırsınız.

Neden emin olamadınız hocam koskoca ASUS'un sitesinden daha güvenilir bir kaynak var mı? 😄 almak istediğiniz ürünün geri ödeme miktarını buldunuz ama kampanya süresini mi bulamadınız 🙂

ASUS Promotion

kampanya periyordu:18 Haziran 2022 – 12 Ağustos 2022.
başvuru periyordu:2 Temmuz 2022 – 26 Ağustos 2022.

Not: Ben bugün başvurdum ve işlemlerin 20 iş gününe kadar sürebileceğine dair bilgi verdi hemen başvurudan sonra.
Eki Görüntüle 1473773

Geri ödeme ne kadar sürede geliyor peki? Tahmini veya kesin bir süreç belirtilen bir kısım göremedim de.

Aynı satıcı, Hepsiburada üzerinde 14.000 TL.

Kendi sitesinde 13.600 TL.
Arada 400 TL bir fiyat farkı mevcut, ASUS'un kampanyasında vizyon mevcut, vizyon bilgisayar üzerinden alırsam satıcısı direk vizyon bilgisayar değil mi? Hepsiburada üzerinde satıcı vizyonbilgisayar görünüyor ancak vizyonbilgisayarın sitesinden alacağım kendisi mi satıyor yoksa Hepsiburada gibi farklı bir satıcı mı var göremedim.

Son düzenleme:
Bilenler için Hepsiburada BETA Plus'tan alınca cashback'ten faydalanabiliyoruz değil mi kesin olarak? ASUS'a soranınız oldu mu? Ayrıca alanlar herhangi bir sorun yaşadı mı? Coil Whine yaşayanınız oldu mu? Gaming.gen'de de 9700 şuanda fakat taksit olmuyor.

Son düzenleme:
Bilenler için Hepsiburada BETA Plus'tan alınca cashback'ten faydalanabiliyoruz değil mi kesin olarak? ASUS'a soranınız oldu mu? Ayrıca alanlar herhangi bir sorun yaşadı mı? Coil Whine yaşayanınız oldu mu? Gaming.gen'de de 9700 şuanda fakat taksit olmuyor.
Vatan'dan satın aldım. Sorunsuz şekilde elime ulaştı. Biraz kurcalayayayım ürün ile ilgili detaylı bir ilk izlenimi buraya eklerim. Sapphire Nitro+ RX 6700 XT de kullandığım için minik bir kıyaslama da yapabilirim.

Vatan'dan satın aldım. Sorunsuz şekilde elime ulaştı. Biraz kurcalayayayım ürün ile ilgili detaylı bir ilk izlenimi buraya eklerim. Sapphire Nitro+ RX 6700 XT de kullandığım için minik bir kıyaslama da yapabilirim.
Tamamdır, bende benim 6600 XT için biriyle anlaştım. Satabilirsem bu kartı ya Hepsiburada'dan ya da Gaming.gen'den alacağım. Hepsiburada BETA Plus satıcısında geçiyor mu emin değilim Cashback. Hepsiburada da taksit var diye oradan almayı düşünüyorum. Coil Whine biraz korkutuyor. Bir sorun değil ama kafa ütülüyor. 6600 XT'nin üzerine 2.4K koyup alacağım. Bendeki model Fighter. Bildiğin üzere biraz sıcak çalışıyor. 5500'e anlaştım. Biraz ucuz fakat maksat hemen satılsın zira 7-8 gün sonra kampanya bitiyor.

Tamamdır, bende benim 6600 XT için biriyle anlaştım. Satabilirsem bu kartı ya Hepsiburada'dan ya da Gaming.gen'den alacağım. Hepsiburada BETA Plus satıcısında geçiyor mu emin değilim Cashback. Hepsiburada da taksit var diye oradan almayı düşünüyorum. Coil Whine biraz korkutuyor. Bir sorun değil ama kafa ütülüyor. 6600 XT'nin üzerine 2.4K koyup alacağım. Bendeki model Fighter. Bildiğin üzere biraz sıcak çalışıyor. 5500'e anlaştım. Biraz ucuz fakat maksat hemen satılsın zira 7-8 gün sonra kampanya bitiyor.
Son zamanlarda envai çeşit kart değiştirdim, geneli rx 6000 seridiydi ve sapphire, xfx, asus markalarının bir sürü modelini test etme fırsatı buldum. İstisnasız hepsinde Coil Whine mevcuttu. Hatta her modelin kendine has bir sesi vardı ve aynı model ürünlerin (örneğin sapphire nitro, xfx merc, Asus dual) cw sesi birbiriyle tıpa tıp aynıydı. Bu üründe de var ama karttan olduğunu düşünmüyorum artık. Psu'dan da değil çünkü 3 farklı psu ile denedim. 😁

Son zamanlarda envai çeşit kart değiştirdim, geneli rx 6000 seridiydi ve sapphire, xfx, asus markalarının bir sürü modelini test etme fırsatı buldum. İstisnasız hepsinde Coil Whine mevcuttu. Hatta her modelin kendine has bir sesi vardı ve aynı model ürünlerin (örneğin sapphire nitro, xfx merc, Asus dual) cw sesi birbiriyle tıpa tıp aynıydı. Bu üründe de var ama karttan olduğunu düşünmüyorum artık. Psu'dan da değil çünkü 3 farklı psu ile denedim. 😁
Anladım. Teşekkürler. Coil Whine'ı çok dert etmemekle beraber olmasını da çok istemem. Bu arada şu değiştirme işine ne dersin? 2.4K koyup 75-80 derecelere vuran Fighter 6600 XT'den 55-65 arası dolaşan DUAL 6700 XT'ye geçeceğim. Son zamanlarda çokça 6000 serisi kart değiştirmiş biri olarak Fighter 6600 XT için 5500TL nasıl sence? Biraz düşük. Herkes ölücü olmuş. 4500-5000 teklif eden bile oldu. 😂

Anladım. Teşekkürler. Coil Whine'ı çok dert etmemekle beraber olmasını da çok istemem. Bu arada şu değiştirme işine ne dersin? 2.4K koyup 75-80 derecelere vuran Fighter 6600 XT'den 55-65 arası dolaşan DUAL 6700 XT'ye geçeceğim. Son zamanlarda çokça 6000 serisi kart değiştirmiş biri olarak Fighter 6600 XT için 5500TL nasıl sence? Biraz düşük. Herkes ölücü olmuş. 4500-5000 teklif eden bile oldu. 😂
Dövizin gidişatını düşünürsek 6 ay taksitle alındığında cashback geç gelse bile bi taksidi de cashback ödeyecek gibi oluyor, mantıklı bir seçim gibi geliyor bana.

Ben de Asus Dual RX 6600 XT modelinden geçiş yaptım, 6600 XT 2k oynatıyor mu oynatıyor ama kimi zaman ıkınıyor kart. Bu ürünle orta vadeli 2k uzun vadeli 1080p oyun işini birkaç sene için çözmüş olurum gibi geliyor. Üç sene garantisi bulunması da ayrı bir güzellik hem ikinci elde satmam gerektiğinde hem de uzun süreli kullanımda büyük bir avantaj.

Ürünün soğutması çok iyi bu arada, 1.1v 2650mhz stabil gibi duruyor, bu haliyle max 160w güç çekiyor ve sessiz sayılabilecek fan devrinde kartı 60 derece civarında tutmayı başarıyor. Detaylar ilerleyen saatlerde veya yarın akşam sizlerle. 🤣

Tamamdır, bende benim 6600 XT için biriyle anlaştım. Satabilirsem bu kartı ya Hepsiburada'dan ya da Gaming.gen'den alacağım. Hepsiburada BETA Plus satıcısında geçiyor mu emin değilim Cashback. Hepsiburada'da taksit var diye oradan almayı düşünüyorum. Coil Whine biraz korkutuyor. Bir sorun değil ama kafa ütülüyor. 6600 XT'nin üzerine 2.4K koyup alacağım. Bendeki model Fighter. Bildiğin üzere biraz sıcak çalışıyor. 5500'e anlaştım. Biraz ucuz fakat maksat hemen satılsın zira 7-8 gün sonra kampanya bitiyor.

Beta Plus satıcısı gaminggen in ta kendisi ama fark etmiyor hangi satıcı olduğu Hepsiburada'dan aldığınız için cashbackden yararlanabiliyorsunuz.

Nitro+ 6700 XT aldık geçen günlerde, çok yüksek FPS'lerde CW yapıyor. Ancak 150 FPS'en falan bahsetmiyorum, 300-400 gibi. Ben de çözümü Radeon Chill'de buldum, 200 FPS'e sabitleyerek aşabiliyorsunuz.

Bu arada kendi Rog Strix 6750 XT kartımda da benzer sorun var.

==============
Bu arada kartı alanlar ücretsiz oyunlardan da faydalansın kesinlikle.

Firmaları kontrol edin.

Geri
Yukarı