DualSense vs ROG Raikiri kablolu vs Wolverine V2 Chroma

Ben gulikit aldım hocam bana daha uygun geldi. Ama ikisinin de iyi olduğu yanlar var. Gulikit'te arka butonlar daha iyiyken Vader da mekanik dpad ve facebutton var.

Aklınızı karıştırmak istemedim incelemeleri zaten var Farklı taraflarda daha iddialılar hangisi size daha uygun ve konforlu gelecekse onu alın. Ben gulikit aldım daha elime ulaşmadı maalesef kargoda şu an.

Facebutton tam olarak nedir hocam?

Peki hocam gulikit mi vader 3 mi?

Ama hocam onda da fiyat gitgide şişiyor.

Fiyat pahalı ama ben düşürdüm sol joystikte sıkıntı oldu garanti kapsamında değiştirdiler.

Facebutton tam olarak nedir hocam?
Ön taraftaki tuşlar hocam. X-A-Y-B tuşları mekanik. Mouse'lardaki gibi.

Fiyat pahalı ama ben düşürdüm sol joystikte sıkıntı oldu garanti kapsamında değiştirdiler.
Hocam şuan en ucuzu 3000TL 2.4 ghz dongle ve şarjlı pil alsa zaten fiyat 4500 olacak o fiyata alınmaz şuan. Bende de var 9. nesil ama ben alıcı ve kolu 2000'e aldım zamanında o zamanlar da bu kadar 3. parti kaliteli gamepad yoktu.

@Veteranmuho Gulikit olanı alın geçin hocam üzülmezsiniz.

Ön taraftaki tuşlar hocam. X-a-y-b tuşları mekanik. Mouse'lardaki gibi.

Anladım hocam teşekkür ederim. Kargonuzun gelmesi yakınsa yorumlarınızı beklemek isterim clicky tuşlar pek hoşuma gitmiyor pek kullanmamış olsam da.

Bu da bir artı Gulikit'de garanti yok sanırım.

Anladım hocam teşekkür ederim. Kargonuzun gelmesi yakınsa yorumlarınızı beklemek isterim clicky tuşlar pek hoşuma gitmiyor pek kullanmamış olsam da.
Teslimat ülkesinden bugün yola çıktı. Tahmini teslimat 27 mayıs diyor hocam.

Bu da bir artı Gulikit'de garanti yok sanırım.
Garanti problemi yaşamazsınız amazon'dan alıyorsunuz sonuçta her türlü yardımcı olurlar.

Pardon benim kargom 27'nisan da gelecek. Siz bugün alırsanız 6 Mayıs yarın alırsanız 7 Mayıs'ta gelir.

Anladım hocam teşekkür ederim her şey için biraz beklemem gerekecek almam için eğer sizin kargo süresine sarkarsa ki sarkabilir çünkü öğrenciyim ve bütçe yönetimi vs. tekrardan sizi rahatsız edebilirim eğer sorun yoksa.

Geri
Yukarı