DualSense'ten Xbox 9. nesile geçilir mi?

Değerler gayet normal, sadece sağ analogu belliki hızlı ve çember dışına çevirmişsiniz.
%0 olan gamepad yok, dualsense ve xbox ortlaması %6-7 civarı, boşu boşuna iade etmişsiniz. 😀
Yalnız testin analogları sona kadar ittirip yavaşça 360 derece döndürülüp yapılması lazım. Buna göre sağ analog Xbox'a göre berbat durumda. Dediğiniz gibi %6-7 civarı normal.

Yalnız testin analogları sona kadar ittirip yavaşça 360 derece döndürülüp yapılması lazım. Buna göre sağ analog Xbox'a göre berbat durumda. Dediğiniz gibi %6-7 civarı normal.

Sona kadar değil, sağ analogu en dışa kadar çektiğiniz için kırmızı uyarılar var, en son değil de %90 civarı dışa çekmeniz lazım.

Dediğim gibi şansa bağlı, son gelen Gamepad bu;

Eki Görüntüle 2124007
1708710971846.png

Bende de bu şekilde hocam. İkinci kez gönderilen gamepad bu. AVG normali ne olması gerekiyor bilmiyorum. Yollayayım mı tekrar?

Eki Görüntüle 2124314
Bende de bu şekilde hocam. İkinci kez gönderilen gamepad bu. AVG normali ne olması gerekiyor bilmiyorum. Yollayayım mı tekrar?
Aslında oyunda çok hissettirmez ama ben takıntılıyım bu konulara biraz. O yüzden "açılıp test edilmesini" talep ederek gönderdim bu sefer. Siz de deneyin isterseniz.

Ek olarak diğer görsel de %90-95 ve yavaş çevirerek yaptığım test.
Eki Görüntüle 2124315
Çemberin içinde tutmaya çalışınca bir anlamı kalmıyor, dediğim gibi analogları sonuna kadar ittirerek yavaşça 360 derece döndür en lazım. Hızlı döndürünce her türlü yüksek çıkıyor değerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı