DualShock 4 orijinalliği nasıl anlaşılır?

Arthur_ Morgan

Hectopat
Dulashock 4 alacağım fakat internette 200 TL'ye kadar düşüyor ama Vatan MediaMarkt gibi güvenilir yerlerde 700 TL'ye satılıyor. Bu kollar muadil falan mı? Çünkü eskiden muadiller kullandım ve 3 ayda analog kayması vs oldu. Nereden almam gerekir önerdiğiniz satıcı var mıdır orijinal satan?

Dulashock 4 alacağım fakat internette 200 TL'ye kadar düşüyor ama Vatan MediaMarkt gibi güvenilir yerlerde 700 TL'ye satılıyor. Bu kollar muadil falan mı? Çünkü eskiden muadiller kullandım ve 3 ayda analog kayması vs oldu. Nereden almam gerekir önerdiğiniz satıcı var mıdır orijinal satan?

200 TL'ye satılanlar orijinal değil tabii ki. Eğer orijinal istiyorsanız MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerden alım yapın.

Bu paraya bundan daha iyisi yok, kefil bile olurum :

Hadi 500-600₺ desen anlarımda 200₺ nedir hocam? Ben 3 sene önce Xbox 360 kolunu 150₺ ye aldım😂

Hocam onu örnek olsun diye dedim.

İnternette gördüğünüz adresi paylaşırsanız anlayabiliriz.

Buradan alacağım Eurasia garantili orijinal oluyor mu 200 TL'yi örnek olsun diye dedim.

Bu paraya bundan daha iyisi yok, kefil bile olurum:

Hocam 500-600 TL bütçem var fakat 700 TL biraz fazla geldi.

Son düzenleme:
İthalatçı garantili diyor. Bu ithalatçı garantili ve Sony Eurasia garanti farkı nedir? İthalatçı garantili olan orijinal olmayabiliyor diye biliyorum.
Orijinal hocam ama Sony yerine başka bir firma tarafından garanti servisi oluyor. O kadar para verdikten sonra yeni nesil almak daha mantıklı bence.
Edit : Baktım da telefon sektörü gibi belli bir servis mantığı yokmuş bu ürünlerde. Kısaca garanti yok galiba hocam. O zaman bütçe yükseltebilirseniz şuna bakın hocam. Sormadım ama hangi plartformda kullanacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı