DualShock 4 Sony garantili hangi satıcıdan alınmalı?

Sony'nin sitesine bakabilirsin fiziksel olarak almanı tavsiye ederim sanalda elektronikler bazen büyük arzalarla gelebiliyor

Ne alaka siz e-ticaret karşısısınız galiba. İnanın belki de dışarıda aldığınız mağazalardan daha iyi gelir özellikle satıcı Hepsiburada ise.

Yakın zamanda bir DualShock 4 alacağım. Hepsiburada'da Sony Eurasia garantili başlığı aldınta satan satıcılar buldum. Bu satıcılardan hangisi gerçekten garantili yollar anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 600 TL.
Link: https://www.hepsiburada.com/sony-ps...kumanda-siyah-v2-sony-eurasia-pm-HB00000234P3

Konumuza gelirsek satıcı Sony, Eurasia garantili bu bağlamda bir şey olmaz güvenle alabilirsiniz.

Hayır karşı değilim sadece tavsiyede bulundum Hepsiburada'dan aldığım PS4 kutulu oyunu çizik CD çıkınca

Size şöyle diyeyim aynı şey mağazadanda çıkabiliyor risk aynıdır he sorun şöyle olur kargoda bir şey olabilir onda da zaten açmadan direkt iade edersiniz. Ayrıca aldığınız mağaza nedir bu satıcı direkt Sony o yüzden bir şey olmaz en güvenilirlerden.

Size şöyle diyeyim aynı şey mağazadanda çıkabiliyor risk aynıdır he sorun şöyle olur kargoda bir şey olabilir onda da zaten açmadan direkt iade edersiniz. Ayrıca aldığınız mağaza nedir bu satıcı direkt Sony o yüzden bir şey olmaz en güvenilirlerden.

Satıcı sonyse sorun yok fakat aracı firmalar sorun çıkarabilir ama dediğiniz gibi sonyse rahatlıkla alınabilir

Ben bir kere Hepsiburadadan JBL kulaklık aldım ve sahte gönderdiler. İade etmeye çalıştım kabul de etmiyorlar. Dikkat etmek lazım.

Ben bir kere Hepsiburada'dan JBL kulaklık aldım ve sahte gönderdiler. İade etmeye çalıştım kabul de etmiyorlar. Dikkat etmek lazım.

Alınan satıcı öenmli ben inanın en az Hepsiburada'dan sadece 60 70 ürün parça siparişim var ve en az :D ve hiçbir kere sorun yaşamadım bence tüketici de bir sıkıntı çıkıyor ama... Her şeyi usülünde bilmek lazım.

Konumuza gelirsek satıcı Sony, Eurasia garantili bu bağlamda bir şey olmaz güvenle alabilirsiniz.

Yanlış görüyorsunuz satıcı Sony değil, Kegames adlı bir satıcı satıyor ürünü. Ama Kegames'ten alan kişilerin yorumlarına bakarsak 86 tane yorum var ve birçoğu ürünün orijinal olduğunu belirtmiş zaten.

Yanlış görüyorsunuz satıcı Sony değil, Kegames adlı bir satıcı satıyor ürünü. Ama Kegames'ten alan kişilerin yorumlarına bakarsak 86 tane yorum var ve birçoğu ürünün orijinal olduğunu belirtmiş zaten.

Evet haklısınız ben orjinalliğine bakmışım orada Sony yazıyor fakat evet kegames Full puanlı mükkemmel bir satıcı kesinlikle alınır. Açıkçası ben gidip mediamarktan alacağıma buradan alırım daha iyi.

Geri
Yukarı