Dudak yarasına ne iyi gelir?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Bu Allah'ın belası günlerimi mahvetti. Dudağımın arkasında duruyor, ağzım kapalıyken dişime temas ediyor. Felaket sızlıyor, uykumdan bile uyanıyorum bazen. Yemek öğünleri tam bir işkence. Bugün denize girecektim sızlaması yüzünden yüzemedim bile. Tuzlu su sızlamasını aşırı arttırdı. İnternete baktığımda ise saçma sapan öneriler görüyorum. Evde çözüm diye aratıyorum, adam bana çay ağacı yaprağı öneriyor. Evde çay ağacını nereden bulayım Allah aşkına? Bir öneriniz varsa minnettar olurum.

Bu Allah'ın belası günlerimi mahvetti. Dudağımın arkasında duruyor, ağzım kapalıyken dişime temas ediyor. Felaket sızlıyor, uykumdan bile uyanıyorum bazen. Yemek öğünleri tam bir işkence. Bugün denize girecektim sızlaması yüzünden yüzemedim bile. Tuzlu su sızlamasını aşırı arttırdı. İnternete baktığımda ise saçma sapan öneriler görüyorum. Evde çözüm diye aratıyorum, adam bana çay ağacı yaprağı öneriyor. Evde çay ağacını nereden bulayım Allah aşkına? Bir öneriniz varsa minnettar olurum.
"Adam bana çay ağacı öneriyor" 🤣

Aile hekimine gidiyorsun. Bana Kenacort-A versene diyorsun. Nedenini sorarsa derdini anlatıyorsun. 3 güne bir şeyin kalmıyor.
Teşekkür ederim, yarın gideceğim.
Aloe vera yaprağıyla 5 gram yüksek dereceli fırında pişmiş 1 tutam tuzu karıştır ve yaraya sür.
Şaka şaka.
Gereksiz mesaj olmaması için söylüyorum, tuz dokındurabilirsin.
Ben zıplamaya gidiyorum. Acısını bir nebze düşürür umarım.

Geri
Yukarı