Dün gece bahçemdeki garip olay

Bahçemde 4 ördek, 1 kaz ve 8 tavuk olmak üzere toplam 13 hayvan besliyorum. Tavuklarım tamamen evcildir hepsi kendini sevdirir ve hiçbir şekilde can yakmaz, hiç yüksek sesle bağırmazlarken dün gece durduk yere hepsi birden bağırmaya başladı. Ben ilkten birileri kaçırıyor sandım hemen açtım kapıyı bağırdım çağırdım fakat kimse yoktu babam la birlikte indik kimseler yoktu. Sadece tavuklar kümesten çıkmak istiyorlardı ve 1 tanesi öyle çığlık atıyor ki yaralandı sandım. Baktığımda hiçbir yarası görünmüyordu yanlarına gidince sakinleştiler, zaten sansar, kedi, köpek gibi hayvanlar giriş yapamayacağı şekilde korunaklı bir bahçemiz var.

Neden bağırmış olabilirler sebebi nedir?

Hayvanlarda göz perdesi olmadığından Cin gibi varlıkları görebilirler belki 3 harflilerden korkmuşlardır. Ciddi söylüyorum.

Espri yapardım ama gereksiz mesajdan uyarı alırım😒. Sürü psikolojisi ile biri bağırdı diye hepsi korkmuş olabilir belki.
Ben de niye hep uyarı alıyorum diyordum. Espri yaptığın zaman yanına "(Şaka Amaçldır)" diye yazmazsan anlamayıp o yüzden ceza veriyorlarmış . (Şaka Amaçlıdır)

Yeni konular

Geri
Yukarı