Dünyada portal açılabilir mi?

koldaseray

Hectopat
Yer
Hawkins Indiana
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibi çok merak ediyorum. Burada öğrenemiyeceğimi biliyorum, sadece yorumlarınızı merak ediyorum. Açılabilirse nasıl açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Portal çok açık uçlu bir söz olurdu. Farklı evren portalı mı? Boyut portalı mı? Yoksa başka bir yere ulaşmamızı sağlayacak bir portal mı? Tam olarak kastettiğin "portal" neye hizmet ediyor senin kafanda? Bunu belirtirsen fikrimi belirtebilirim.

Bence evrenden bahsediyor arkadaş şöyle bir düşündüm de çok değişik olurdu gerçekten.

Cehennem veya cennete gidip blaze çubuğu toplamak ve ejderhayı öldürmek için mi? 🤣
Şaka bir yana da ne portalı? Nereye gidecek? Eğer iş yerine veya okula gidecekse mükemmel olur. Ama onun yerine ışınlanma daha iyi sanki :D
Bu arada eğer evrende istediğimiz bir yere gidebileceksek mükemmel olur. Çünkü evren o kadar büyük ki; trilyonlarca yıl ışık hızında yani 300. 000 km hızla gitsek bile evrenin diğer ucuna yetişemeyiz. Işınlanma veya portal işi olursa illaki evrende bir canlı buluruz ve bu 8 milyar kişi adına çok acayip olur. Uzaylı görmedik'te demeyiz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı